Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İspanya'ya lezzeti taşıdık

İspanya'ya lezzeti taşıdık
  14 Mayıs 2014
  İspanya'ya lezzeti taşıdıkİspanya'ya lezzeti taşıdıkİspanya'ya lezzeti taşıdıkİspanya'ya lezzeti taşıdıkİspanya'ya lezzeti taşıdık

           Bilişimin güvenli yiyecek ve gıda üretiminde kullanılması projesi için 3 öğretmen ve 18 öğrenci ile İspanya'nın Sevilla şehrinde. 20 gün sürecek proje uygulamasında yer alan Gerede Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri şehrin seçkin otel ve restaurantlarında görev aldı.

          İşyerlerinden aldıkları bilgilere göre, öğrencilerimizin övgüyü hak ettikleri, çalışkanlıkları ile de dikkat çektiğini söyleyen Gerede Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Mehmet ALAN bu tip projelerin diğer öğrenciler için de örnek teşkil ettiğini ve gelecek yıllardada bu projelerin devam edeceğini söyledi.

         Projeye katılan eğitimciler. Mehmet ALAN, Mehmet İlyas AKMAN, Berceste İLTER, Projeye katılan öğrenciler: Burak BÜKE, Tuncay KORKMAZ, Abdullah ASLANKABAKLI, Emre ÇETİNASLAN, Muzaffer DOĞANGÜN, Enes ÖZKAN, Serhat KARAMAN, Abdussamet YILMAZ, Yunus AÇIKGÖZ, Yasin ÇAKAR, Sevilay YİĞİT, Volkan YILDIZ, Mertcan SOYLU, Eren POLAT, Buğra ELİAĞIR, Furkan YILDIZ, Kadir COŞKUN, Mert AKCAKAVAK,       

  • FATİH KAHRUMAN-SERDAR TÜR20 Mayıs 2014 . 09:47

   xavi ve fabregas FORMASI İSTİYORUZ .. çİN mALI oLMASIN İLYAS BEYYY!
  • Dursun YILMAZ20 Mayıs 2014 . 09:24

   Sayın Mehmet İlyas Akman yazmış olduğum yorumuma gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Benim amacım yabancı dilin önemini dolaylı yollada olsa anlatmak idi. Tüm projeye katılan eğitimcilerimizin ellerinden,öğrencilerimizin gözlerinden öperim.Başarı hep sizinle beraber olsun.
  • Mehmet İlyas Akman17 Mayıs 2014 . 23:11

   Mustafa Yılmaz arkadaşımıza iyi dilekleri için teşekkürler.
   Sayın Dursun Yılmaz size de gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı teşekkürler. Eğitimcilerimizin ikisi Yabancı dil öğretmeni. Yabancı dil öğretmenlerimiz İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmekte. Üçüncü öğretmenimiz orta seviye İngilizce ve İspanyolca bilmekte. Örencilerimiz ise okulda İngilizce ve Almanca öğrendiler. Otellerde 5 aylık stajlarında  tamamen İngiltere, Almanya ve Rusya'dan gelen konukları ağırladılar.  Buna ek olarak proje kapsamında  mesleki İngilizce kursu ve İspanya'da mesleki İspanyolca kursu gördüler. Projeye katılan öğrencilerimiz daha önceden uluslararası yarışmalarda madalya alan öğrencilerimizdir. If you want we will come back. Entiende usted.
  • Dursun YILMAZ17 Mayıs 2014 . 09:08

   İspanyolcayı sular seller gibi konuştuğunuz aklıma geldi.Sahi aranızda yabancı dil bilen var mı?
  • Mustafa YILMAZ16 Mayıs 2014 . 10:22

   Yediğiniz, içtiğiniz, gördüğünüz sizin olsun. Gelirken oraların kültürünü değil, teknoloji ve bilgi birikimini getirin. Gönlünüz şen, günleriniz güzel olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Masa Sandalye Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak