Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Ölüm kavşağı

Ölüm kavşağı
  7 Ağustos 2013
  Ölüm kavşağıÖlüm kavşağıÖlüm kavşağıÖlüm kavşağı
       Bolu Karaçaağaç Mevkii ve diğer mahallelere giriş için kullanılan döner kavşak, yeni haliyle trafik kazalarına davetiye çıkarmaktadır. Bunu yapan insan herhalde düşünmeden yaptı veya unuttu ölüm olmadan burasının bir an önce yeniden dizayn edilmelidir. O kavşağın düzelmesi için illa birinin ölmesi mi gerekir?
  • mevlüt gündoğdu14 Ağustos 2013 . 13:51

   adı geçen kavşağın ismini koyan arkadaşım çok doğru söylemiş; ölüm kavşağı diye. lakin bu kavşağın yapımında sorumlu olan, tesliminde altına imzasını atan bütün yetkili kişilerden vatandaş olarak rica ediyorum ölüm kavşağından makam araçlarının arka koltuğunda değil, şoför koltuğunda bir defaya mahsus kendileri geçsinler, o zaman tehlikenin ne boyutlarda olduğunu kendileride idrak edeceklerdir.ben bir defa geçtim bir daha asla. eskisi çok daha iyiydi.harcanan paraya yazık.
  • tarlaya giriş için kavşak13 Ağustos 2013 . 10:02

   En başta yapılan yer yanlış ordan hiçbir yere ulaşım yok kavşağın cezaevlerinin altına yapılması gerekirdi çünkü kuzey çevre yoluna ve ceza evlerine giriş için 1,5 km gidiş, 1,5 km gelişle 3 km dolanmak zorunda kalınıyor.
  • Semih 12 Ağustos 2013 . 09:59

   bir işi yapıyorsanız düşünüpte yapın...daha neleri var karaçaağaç mahallesine bir alt geçit yapıldı yağmur yağsa hemen doluyor sonra paletli ambulanslar geliyor geçmek için beşkavaklada bir alt geçit var 15 dakika yağmur yağsa alt geçit felç oluyor... zamanında önlem alınmassa daha çok çile çekeriz.
  • erdinç akar10 Ağustos 2013 . 23:41

   bu karayollarında bi mühendis var yaptıgı yollar hemen onun yaptıgı anlaşılıyor çünkü karacasudaki kavşak.aibü giderken ordaki kavşak.bide enson burası onun eseri olsa gerek.yok böyle bi kavşak bulamasın dünyada ama bizde var.bakalım ne olcak kac kişi yaşamını yiterecek diye hesaplanıyor herhalde.
  • Arif10 Ağustos 2013 . 21:59

   Bunu yapan mühendis kör olmamış, körmüş
  • Organize10 Ağustos 2013 . 16:12

   cep yok cepken yok...yol mühendislerine soruyorum acaba siz ne iş yapıyorsunuz...hergün görüyorum sizleri ağaç altında sigara pofurdatıyorsunuz...şu yapılan emeğe yazık yaaa.yap boz yap boz..sanki cebinizden çıkıyor dimi para...adam gibi bir kavşak ne zaman yapmayı öğreneceksiniz..Karayollarının bu döner kavşak yapamama durumu karacasudada vardı burdada var..yazık diyorum..milletin cebinden çıkan vergilerle yapılan bu yollar ve size ödenen maaşlara üzülüyorum...
  • kenan9 Ağustos 2013 . 18:35

   kesinlikle çok çok tehlikeli 1 yer.Düzeltilmez ise her an ölümler yaşanabilir burada.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak