Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Şehirler Arası Otobüs Fırsatçılığı

Şehirler Arası Otobüs Fırsatçılığı
  8 Nisan 2013
  Şehirler Arası Otobüs Fırsatçılığı
       Sözü fazla dolandırmayacağım, Geçenlerde Ankara'ya gittim, BOLU-ANKARA 20TL, ANKARA-BOLU 25TL. ANKARA-İSTANBUL da 25TL. Dedim neden böyle... Dedilerki, anlaşma yapıldı Bolu tek fiyat 25 tl. Tamam anlaştınız tek fiyat iyi güzelde, Ankara-İstanbul nasıl 25 tl oluyor? Ya da ben Boludan nasıl 20 tl ye geliyorum? Bu aslında içinde bulunduğumuz durumdur. Bolunun bir tane firması yok... Bu anlaşma felan değil, Bolu'ya gelecek öğrenci ve sivillerin sömürülmesidir... Kesinlikle iyi niyet aramıyorum... Bunun adı fırsatçılıktır, haramdır...
  • Ahmet27 Temmuz 2013 . 19:43

   Bolu  Öz Boluna sahip çıkıcaktınki bu duruma düşmeyecektin. Öz bolu ne dedi köroğlu neyse izzet baysal neyse bolu spor neyse öz boluda bolu için odur firmana sahip çık dedi. Sizler ne yaptınız elin oğlunun firmasında iyi araba var yok süper ucuz  5 lira için firmanızı sattınız. Şİmdi hiç dert yanmayın öğrenci arkadaşlar 5 liradan yırttınız zamanında ama şimdi 10 lira faz la veriyosunuz bakın keskin kartal nilüferi getirdi 3 kuruş için onuda sattınız oda gitti unutma sizler ve siz gibiler bunu hak ediyo bolu bunu hak etti hadi eyvallah..
  • Ali Köpük13 Haziran 2013 . 10:24

   Avukat beyler, boş işler için alkış tutuyorlar, Baro Başkanı atıp tutuyor. Adliyenin önünde reklam yapacaklarına, adam gibi hukuki genel sorunlarla uğraşsalar!!!!
  • vatandaş18 Nisan 2013 . 01:39

   özbolu varken istanbula 15 bile götürüyolardı şimdi hepsi 30 batırana kadar ugraştılar şimdide agız birliği yapmışlar
  • öz bolulu15 Nisan 2013 . 00:02

   TEK YOL BOLU'DAN TRENİN GEÇMESİDİR.TABİ BİRİLERİNİN İŞİNE GELMİYOR.
  • Bolulu10 Nisan 2013 . 12:09

   Kim üstüne gidecek bu tekelleşmenin? Yokmu bolu'nun hakkını arayacak?
  • GOCA BOLULU10 Nisan 2013 . 09:44

   23 BİN ÜNİVERSİTELİ NÜFUSA SAHİP BOLU'DA BU KARTELLEŞMEYİ DİLE GETİRMİŞSİNİZ, UMARIM SES GETİRİR.
   HESAP BASİT: 2 KİŞİ ANKARA'YA OTOBÜSLE GİDERSE 50 TL. BU 2 KİŞİ LPG'Lİ YADA DİZEL ARAÇLA DA ANKARA'YA AYNI PARAYA GİDEBİLİYOR.
   NEREDE KALDI "TOPLU TAŞIMA"NIN AVANTAJLARI...
  • Engin ÇETİN9 Nisan 2013 . 14:45

   6 senedir ankarada öğrenciyim yoluya gelirken aştiden binerken asla üst kattan binmiyorum alt kattan 15 liraya korsan biniyorum bunun yanlış olduğunu biliyorum ama onlar kazanacağına kayseri,çorum firmaları kazansın. 9 MART 2008 de Düzce Güven Firmasının 18:00 arabasına binmek için bekliyordum ama araçın bozulduğunu iddia ederek kaplıcabirlik arabasıyla ankaraya göndermişlerdi. O yüzden Ankaraya gidecek arkadaşlarla ortak araba tutup gittiğimizde kişi başı sadece 10 tl ye gidiyoruz
  • Tarkan9 Nisan 2013 . 11:46

   Gerede-Ankara' da 20 TL. Fırsatçı demek az kalır. Bu tamamı ile denetimsizliktir.

   T.C. Rekabet Kurumu Göreve...
  • hakan9 Nisan 2013 . 09:28

   Haberi yapan arkadaş. İşin içini bilip bilmeden haber konusu yapmasan iyi olur. Gel önce terminale yetkililere bir sor onlar neden ankara 25 TL, Ankaradan - İstanbuldan neden 25 TL sana anlatsınlar. İyici araştırma yapmadan kafadan uydurma, doldurma bilgilerle haber yapıyosunuz yaa daha bişey demiyorum. Ziya Bey doğru söylemiş, zamanında sahip çıksalarda Bolunun tek firması ayakda durabilirdi. Firma kapandı ama hala gelip yine firmayı soruyorlar. Neden, çünkü gitceğiniz yere mutlaka gidiyordu, sizi bırakıyordu. Şİmdiki firmalar yolda bile durmuyor... Biraz insaf..
  • bahadır8 Nisan 2013 . 21:02

   zamanında öz bolu doğru dürüst taşımacılık yapsaydı kapanmazdı öz bolu hiç bir firmayı boluya sokmuyordu kredi kartı geçmiyordu onun istediği fiyat ve onun istediği zaman dışında boludan çıkılamıyordu boluya gelinemiyordu 10 yaşında arabalarla iş yapıyordu bu şekilde davranmayıp doğru dürüst hizmet verseydi kapanmazdı
  • Ziya Demir8 Nisan 2013 . 10:04

   Zamanında Bolulu firmaları destekleyip sahip çıkmazsak sonuç bu olur.Özbolu neden kapandı? Müşteri yokluğundan kapandı.İleride görürüz Ank=30 İst=40 lira olur.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Masa Sandalye Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak