Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

5 BİN 522 KİŞİYE TEK BİR DİŞ DOKTORU

5 BİN 522 KİŞİYE TEK BİR DİŞ DOKTORU
  3 Şubat 2013
  5 BİN 522 KİŞİYE TEK BİR DİŞ DOKTORU

        Aşçılar diyarı Mengen hernekadar eğitim kültür ve ata mesleği aşçılıkla ilgili Türkiye ve dünya çapında kendinden söz ettirsede İlçe genelinde sular sıkıntılar durulmuyor..

       Daha önce sağlık ocağı statüsüne geçirilmek istenen AZİZ KARSAN İLÇE DEVLET HASTANESİ'de hiç bir sorun sıkıntı olmadığını sürekli gündeme getiren ve sadece belirli zamanlarda seçim bölgeleri ve Bolu'nun en önemli ilçelerinden biri olan Mengen'e çok nadir uğramaları ve Mengen'in bugüne dek gerek siyasetten gerekse hizmetten yoksun olduğunun en son kanıtı 5BİN 522 KİŞİYE TEK BİR DİŞ DOKTORU düşmesi sizce çok normal karşılanacak bir durum mudur?

       56 Köy 2 Belde köy nufusuyla beraber 15 bini bulan nufusa yakışır bir hizmet bu mudur? İlgilileri göreve davet ediyor konuyu siz değerli okuyucularımızın yorumuna bırakıyoruz..

  • Yazı sahibi9 Şubat 2013 . 13:21

   sağlıkçı arkadaş gerede gerede gerede reklam yapıp duruyosun sen mengen ilçesinin türkiye çapında bir adı var sanı sohretı adına yakısır hızmetı almak zorundadır sizin dişciye falan ihtiyacınız yok sizin köçekleriniz size yeter..onlara söyleyin yeter..ÇAMUR ATMA YOK OKUS YOK NUFUS
  • Geredeli Sağlıkcı8 Şubat 2013 . 07:54

   Mengen'deki hastanenin E1.den E2 sınıfına düşme sebebide nufusun cok az olmasıdır dısarda 150.000 Mengen.li var diyorlar bunlardan 20.000 tanesi ikametini Mengen.e(YAZIN GELIP GIDENLER) aldırsın   İlçedeki hastane statusu  Gerede Gibi Devlet Hastanesi  olur doktorda gelir sağlık personelide gelir kapatılan kurumlar bıle gerı gelebılır.ama 5000 nufuslu ilçe bu kadar hizmet alabılıyor sonra Gerede ye öncelık var bize yok dıyorlar Gerede Mengenin 4 katı ve bu nufusu azalmış hali....
  • serkan146 Şubat 2013 . 20:17

   Biz adreslerimizi Ankara'da istanbul'da orda burda gösterdiğimiz sürece daha çok doktorsuz kalırız. Adam 7 ay mengende kalıyor, ama adresi Ankara'da sonra benim doktorum yok diyor. Evet doğru çünkü devlet senin doktorunu Ankara'ya atamış. Biz adımıza yakışan birlik beraberliği gösterelimde sonrası devlete kalsın.
  • Geredeli Sağlıkcı5 Şubat 2013 . 00:10

   ORHAN BEYE CEVAP: Resmi devlet dairelerının Gerede denen ilçeye ne demek yaaa?? Gerede bizemı baglayın mengenı dıyor..Keske yenıcagaya baglansaymıs..6 senedır mengendeyım mengen halkının geredeye dusmanlıgını anlamadım..5000 nufusa 1 dişçi az pekı 20.000 nufuslu geredeye 2 dişçi çokmu????
  • orhan4 Şubat 2013 . 11:48

   Mengen Bolu ilçeleri arasında üvey evlat muamelesi görmektedir. YIllardır hiçbir hizmet alamamış bir ilçedir. Gerede ye bağlanması dahi gündeme gelmiştir.Sırayla resmi devlet daireleride Mengenimizin elinden alınarak gerede denen ilçeye bağlanmıştır. Mengenin aşçılar diyarı olması ve isminin bolunun önüne geçmesi birilerini rahatsız etmektesir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak