Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

HAKEMLERİN DAMGA VURDUĞU MAÇ OYUNCULARI ÇİLEDEN ÇIKARDI

  15 Ocak 2013

         Okullar arası erkekler basketbol maçlarında 1.lik için son maçlarına çıkan Sakarya O.O ve 50.Yıl İzzet Baysal O.O final maçının sonucu 50.Yıl İzzet Baysal takım oyuncuları ve öğrencileri çileden çıkardı. Hakemlerin maça damga vurduğunu idda eden ve maçta yaşananları anlatarak bu iddayı kanıtlayan oyuncular, senelerdir aynı şeyin yaşandığını ve bir türlü bunun düzeltilemediğini söylediler.

         Maç sonrasında moralleri bozuk ve çileden çıkmış bir şekilde soyunma odalarına ilerleyen 50.Yıl İzzet Baysal O.O takım oyuncularını, arkadaşları gönüllerin 1.si olarak onların olduğunu söylerek moral vermeye çalıştılar. Bu sırada Sakarya O.O takım oyuncuları ve öğrencilerinden sevinç çığlıkları duyuldu. Olayla ilgili yorum yapan öğrenciler ''Hiçbir şekilde hakem damgası yok, bileğimizin gücüyle kazandığımız bir maçtı '' diyerek maç hakkındaki son sözlerini söylediler. Maç sonrası tartışmalarında genel kanı 50.Yıl O.O'nun haklı olduğu yönündeydi. 

  • Baskerbolcu16 Ocak 2013 . 14:57

   Olay tamamı ile doğrudur. Sırf bu sebeplerden dolayı beden eğitimi öğretmenlerini gelecek yıl müsabakalara çıkmamaya davet ediyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak