Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Ritmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil etti

Ritmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil etti
  2 Mart 2012
  Ritmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil ettiRitmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil ettiRitmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil ettiRitmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil ettiRitmik Jimnastikçilerimiz Bolu'yu başarıyla temsil etti

       Bolu'nun ilk ve tek Ritmik Jimnastik Takımı Adanada 25-26 Şubat tarihleri arasında yapılan Ritmik Jimnastik 1.Etap yarışmalarında Minikler, küçükler ve yıldızlar grubu olarak ilimiz temsil ederek Boluya dönmüşlerdir.

        Kızlarımızın başarısının devamını diliyoruz. İnşallah 2.Etap yarışmasın da daha iyi dereceler elde ederek Türkiye Şampiyonasına gitmeye ve ilimizi temsil etmeyede hak kazanırlar. Kızlarımızın başarısında emeği geçen biricik hocamız Sinem Türkdoğan'a sonsuz teşekkürler.

  • asdas28 Mayıs 2013 . 20:19

   bolunun ilk ve tek grubu olmak büyük bir başarı inşallah olimpiyatlarda da görürüz kızlarımızı antrenörlerine sonsuz teşekkürler
  • z4 Mart 2012 . 17:50

   sizi çokkkkkkkk seviyorum zeliha teyzeniz hepinize başarılar

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak