Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kiler bildiğini okuyor

Kiler bildiğini okuyor
  3 Şubat 2012
  Kiler bildiğini okuyorKiler bildiğini okuyor

       Buradan defalarca yazdık. Kiler Market sürekli olarak park kuralını ihlal ediyor diye. Bu şekilde koskoca kamyonu park ederek, yolun her iki tarafından da trafiği tehlikeye sokuyor. Yolu trafiğe kapattığı gibi, kaldırımlarda yine kilerin malları ile dolu. Zabıta ekipleri biz kaldırıma iki mal çıkarttık mı tepemize biniyor. Belliki bunların dokunulmazlığı var. bunlara ceza falan yazılmıyor.

       Bizim ülkemizde zaten kurallar da Cezalar da, kurallara uyanlar içindir. Uymayan zaten uymuyor.

  • özgür yılmaz19 Mart 2012 . 18:49

   bunların hebisi aynı. büyük sermayeye göz yumarlar ama küçük
   esnafa göz açtırmazlar.
  • ahmet7 Şubat 2012 . 23:36

   Terminalden ve kipadan çıkınca sağa dönüp gölköy tarafına gitmek gerekirken bazı kendince uyanıklar sola dönüp yanyola tersten giriyor ve orada bulunan kameraların tam altından ters şeritte gidiyorlar. Polisin bunlara önlem alması ve trafiği kafalarına göre işletenlere tedbir alması lazım.
  • Tugay Timur7 Şubat 2012 . 16:52

   Bu durum Bolu'nun sahipsiz olduğunu gösteriyor. Kuralların olmadığı ve uygulanmadığı yerlerde böyle çirkin görüntüler yaşanıyor... Maalesef Bolu'da da durum içler acısı bir halde.
  • nacar5 Şubat 2012 . 21:42

   Trafik ekipleri buraları göremez. İhbar da teseniz göremez. Ama nereyi görürü biliyor musunuz? Yeni Terminal ile Kipa arasındaki yolun sağı solu park yasağı. Tatil günleri yoğunluk nedeniyle marketin park alanı dolu olup, bu yola arabanızı çekerseniz 72 TL'lik park cezasını yersiniz. Ben yedim. Denemek isteyen varsa çekebilir. Şehrin içi trafik keşmekeşi, bundan dolayı trafik aksamaları diz boyu ama trafik ekiplerinin caydırıcı hiç bir çabası yokken, Kipa yanındaki yol bulunmaz Hint kumaşı oldu. Bolu emniyeti burdaki hassasiyeti şehrin içersinde de gösterse keşke.  
  • TAYFUN3 Şubat 2012 . 22:27

   Kardeşim sadece kilerimi görüyorsun,PARKAFE nin kiler tarafındaki çıkışını kapatan araçlarıda yazsaydın.Oraya park yapılmaz dubası konulmuş ama onun dibine park eden araçlarıda yazsaydın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Masa Sandalye Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak