Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kısmet Gölünde yakında enerji üretilecek !

Kısmet Gölünde yakında enerji üretilecek !
  25 Aralık 2011
  Kısmet Gölünde yakında enerji üretilecek !Kısmet Gölünde yakında enerji üretilecek !Kısmet Gölünde yakında enerji üretilecek !

      3 Yıl Önce Aktaş Mahallesi Kısmet Siteleri 5A ve 5B blokları yanından geçen yol Belediye ekiplerince kazılmıştı. Ardından plansız ve projesiz bir şekilde baştan sağma yapılan doldurma çalışması sonucu her yağmur kısmet sitesi ve yolun diğer tarafındaki komşularımıza bir kabus oluyor. Yaklaşık 10 ile 20 cm arasında değişen eğim sonucu gölet halini alan bu kısım gelen arabaların insanları ıslatmasına ve insanların dışarıya çıkmasına bir engel teşkil ediyor.

      Defalarca yetkililere söylendiği bildirilen bu yolun mağduriyetimizin giderilmesi için Belediyemiz tarafından yapılması şart olmuştur. Lütfen Sayın Belediye yetkilileri 25.12.2011 tarihinde o yolu gelin ve görün eminimki bu yolu ve kaldırımı kullanan insanlara acıyacaksınızdır. Lütfen bu mesajımı ciddiye alın. Saygılar!

  • Seçil Öztozan 28 Aralık 2011 . 15:35

   Ben de o mahalle de oturan bir vatandaş olarak,her yağmur yağdığında yolun o hale gelmesinden rahatsızlık duyuyorum. Yetkililerimizin bu konu da artık sesimizi DUYMASINI istiyorum. Saygılar...
  • Fatma. A28 Aralık 2011 . 15:33

   Evet bir yaya olarak haberi yapan arkadaşa katılıyoruz. Gölet halinde olan yolda yürümek imkansız haldeyken, kaldırımda bile yürümekte zorluk çekiyoruz.Arabalar vurdumduymaz bir şekilde geçerken biz yayalar sırılsıklam ıslanmaktan çok şikayetçiyiz. Belediye Başkanımız bu olumsuzlukları dikkate alıp biz vatandaşları mağdur durumdan kurtarırsa çok memnun olacağız. Şimdiden Teşekkürler...
  • Mehmet AKKAYA26 Aralık 2011 . 23:00

   Bu haberi yapan arkadaş bizim sorunlarımızıda dile getirmiş. Bende bu yolu kullanan bir kişi olarak her yağmur yağdığında oradan geçerken hem arabamızla hemde yürüyerek çile çekiyoruz. Belediye Başkanımızı bu konuda yardıma çağırıyoruz. sayın Başkanım buranın çok bi işi yok çektiğimiz işkenceyi bitir. Şimdiden teşekkürler Başkanım!
  • Oktay Kaya26 Aralık 2011 . 13:04

   Bende  bahsedilen sitelerde oturan birisi olarak, haberi yapan arkadaşımıza teşekkürlerimi iletiyorum.Gerçek durum haberde anlatılan konulardan daha da ağırdır.Belediye Başkanımızı bu konuyla ilgilenmeye davet ediyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak