Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Şehrin merkezinde hava böyle kirletilirse...!

Şehrin merkezinde hava böyle kirletilirse...!
  23 Aralık 2011
  Şehrin merkezinde hava böyle kirletilirse...!
       Bolu'nun en merkezi yerinde hava böyle kirletilirse, hemde Özel İdare binası tarafından, tabii ki hava kirliliginde ilk siralarda yer aliriz. Görünmeyen bölgelerde ki durum kimbilir nasıldır siz düşünün. Bu dumanı çıkan kömür torbalı kömür mü ki? Ya da doğalgaz buralara uğramamış mı diye düşünüyorum. Doğalgaz mecburi hale getirilse de bir an önce bu hava kirliliğinden kurtulsak..
  • Selçuk Yıldırım25 Aralık 2011 . 14:11

   Sadece özel idare binası mı..konuyu tek taraflı değerlendirmiş olmanız yanlış.madem ki böyle bir konuda haber yapıyorsunuz..o zaman Bolu nun tam göbeğindeki Eratay otel ve tabaklar hamamının arkasındaki dersanenin de bacalarını bir kez olsun fotoğraflayıp haber yapmanızı tavsiye ederim.
  • Bolulu24 Aralık 2011 . 08:36

   İl çevre kontrol mühendisi arkadaşlara! Bolu da binlerce kişiye iş aş ekmek istihdam veren fabrikalara tabirle "gözünün üstünde kaşın" var diye cayır cayır ceza keseceğinize! buyrun Bolu il özel idaresinin bacasına.. hergün önünden geçiyoruz hepimiz soluyoruz.. haydi buyrun kesin bakalım.. yyrsa!!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak