Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyor

Kavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyor
  20 Aralık 2011
  Kavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyorKavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyorKavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyorKavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyorKavşak çalışması kazaya davetiye çıkarıyor
       Paşaköy Kavşağı'ndaki üst geçit çalışması nedeniyle buradaki inşa çalışmasında yeterli trafik güvenliği alınmadığı içir her an olası kazalara davetiye çıkarıyor. Kavşak kullanıma kapatılmış, sökülen bordür taşları yollara saçılmış, yol daraltılmış vaziyette. Burada bir çalışma olduğunu kavşağa geldiğinde anlayan sürücü için iş işten geçmiş oluyor.
  • Mehmet Tunçer29 Aralık 2011 . 20:36

   İki yıldır bu kavşak üzerinde sulama boruları döşeniyor, çimlendirme yapılıyor, güzelim ağaçlar ve güller dikiliyordu. Hatta sulama yapan tankerlere bile razı olmuştuk. Çimleri ellerinde çim biçme makinelerı ile biçen yaşlı amcalar, teyzeler buraya büyük emek verdiler. Belediyemiz de epey masraf yaptı..Tam güzel bir görüntü ortaya çıkmıştı ki ne olduğunu anlayamadık..Herhalde kent terminalinden ana bir giriş için katlı kavşak yapılacak diye düşündük. Ama ne yapılacağına ilişkin hiçbir tabela olmadığı gibi şehirden gelenlerin ana yola  çıkmaması için herşey yapılmış.Şu an Terminalden gelenler şehre giremiyor, güneyden gelenler de Abant yönüne dönemiyor. Tüm bunların kış başlamadan düzenli olarak yapılması gerekirdi sanırım.. Saygılar..
  • yoldaş22 Aralık 2011 . 08:22

   yorum yapan arkadaşlar levhalar nerde ve anlamları ne biliyorlar mı ilk önce ona dikkat kırmızı yanmıyor bas gaza
  • drhak20 Aralık 2011 . 23:50

   2 gün önce uyarı levhalarının yetersizliği yüzünden ciddi bir kaza atlattım. burada bir kaza olursa bunun hesabını kim verecek
  • vatandas20 Aralık 2011 . 19:44

   hergün o istikametten geçiyorum bütün olması gereken uyarı levhaları gayet yerinde  yaklasık 200 metre önceden hızınızı yavaslatmanız gereken tabelalar mevcut sürücü o işaretlere uyarsa gereginden fazla hız yapmazsa hiç bir tehlike oluşturacağını zannetmiyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak