Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

atıl durumdayken şehirin gözdesi haline gelen bir park

atıl durumdayken şehirin gözdesi haline gelen bir park
  6 Aralık 2011
  atıl durumdayken şehirin gözdesi haline gelen bir park

      Bolu Cumhuriyet Parkı Parkafe işletmecisiyim. Cumhuriyet'ten her zaman gurur duyan her zamanda Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda hareket eden bir insanım. Şimdi o yalan yanlış haber yapıpta yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum. Biliyorum ki Cumhuriyet elden gidiyor diyen o kendi bilmezler, Cumhuriyet elden gittiğinde bu ülkenin başına gelen her türlü kötülüklere ilk sevinecek kişlerde onlardır. Çünki kendilerinin sağlayamadığı başarıları bugun devletin başındakiler yapıyor. Her fırsatta karalama kampanyası yapan arkadaslar bu ulkeye iyilik yaptığınızımı zannediyorsunuz. Aslında siz bu güzelim ülkeye zarar vermek isteyen dış güçlerden daha fazla zarar veriyorsunuz. Bumu sızın Cumhuriyet'e Atatürk'e bu vatana olan sevginiz.

       Yenilenmekte olan bır tabelayı bile kullanarak siyasi malzeme yaparak haince ve alçakca yorumlar yapıyorsunuz. Şunu da merak etmeyin bu ülkede Cumhuriyet'e hiç bir zarar gelmez biz kanımızın son damlasına kadar onu savunuruz sizin gibi hainlik yapmayız...

  • CUMA GÜZEY14 Ekim 2012 . 19:06

   her kez rahat olsun BU PARK EN IYI SEKILDE BOLU HALKINA VE YASAYANLARINA YAKISIR SEKILDE YAPILDI BAZI ZIHNIYETI BOZUK ARKADASLAR BIRAKSINLAR GEREKSIZ YERE KONUSMAYIDA bolu yararına guzel seyler yapsınlar park cafe gıbı mesela genclerın aılelerın kardeslerımızın rahatcA gelebılecegı mekanlar yapsınlar boss konusmasınlar cuma GÜZEY
  • son nokta22 Aralık 2011 . 10:49

   Helal olsun be kardeşim son noktayı koymuşsun ağzına sağlık. Bu haberi ilk gördüğümde bu kadar da olmaz bunu da malzeme yapamazlar demiştim ama anladım ki bu haberi malzeme yapanların  kapasiteleri zaten bununla sınırlıydı onu unutmuşum. Ben karaçayır mah sakiniyim senelerdir geceleri o parkta içki içenler ne olduğu belli olmayanlar cirit atardı çok güzel bir mekan kazandırdınız işleriniz açık olsun Allah utandırmasın kolaylıklar dilerim.
  • Rektör vv12 Aralık 2011 . 21:06

   işlerine geldimi bir şey yok işelrine gelneyen oldumu bu chp her zman böyle devlet elden gidiyor
  • FARUK 9 Aralık 2011 . 14:52

   Her şey rant herşey para gözüyle bakılıyor. Bu adam buraya yatırım yapmış. bir çay kahve içilecek oturup dinlenilecek bir yer yapmış tabi ki yaptığı masrafı çıkartacak emeğinin karşılığını alacak. Camiler ibadet için yapılır dimi peki Osmanlı niçin camileri külliye olarak yapmış vakıf kurmuş caminin masrafları karşılansın yaptığımız eserler zamanla harabeye dönmesin diye bu parklar bahçeler bedavaya yapılmıyor yada çiçekler bedava dikilmiyor. bu parklardan kafelerden gelen paralar sayesinde buraların bakımı yapılıyor.
  • Kadir Gülbay9 Aralık 2011 . 11:15

   O park eskiden atıl vaziyette idi akşam saatlerinde aileler bir ucundan bir ucuna geçmeye korkar vaziyete gelmişlerdi şimdi Cennet bahçesine döndü...senin hayvanlıktan çıkmış dediğin hayvanlar  eskiden başı boş köpeklerin olmasından iyidir. Yorumlarını yazarken cahilce yazma adam gibi yaz. İnsanları bilgilendirme amaçlı yorumlar yap karalama amaçlı değil.
  • Cihan KARAGÖZ8 Aralık 2011 . 11:33

   Mevlana ne kadar güzel söylemiş;
   "Ne Kadar Anlatırsan Anlat, Anlatabildiğin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır..."
  • sercan çelik7 Aralık 2011 . 21:23

   İlk zamanlar bende eleştirmiştim ama park gerçekten güzel oldu. Eskiden liseli aşıklar beklerdi, biracılar çöplerini atarlardı şimdi çok kaliteli bir hizmet var. Evet çay 2 lira ama içerideki hizmette bunun yanında çok iyi.Sayın Bektaş sizden ricam parkın giriş kapısında kuruyemiş satan bir amca var onun arabasını daha güzel bir hale getirseniz ne güzel olur hem o sevinir hem park ile bir bütünleşme olur.Birde mesela havalar ısınınca sanatsal etkinlikler düzenleseniz bir kardeşimiz yağlı boya resim yapsa, bir diğeri keman çalsa ne güzel olur. Bakmayın siz millete Burası Bolu güzel şeyleri istemeyen çok insan var. Şimdi banada yağcı yalaka gibi şeyler diyecekler varsın desinler ben güzelin temizliğin yanındayım gerisi boş.
  • e.kara7 Aralık 2011 . 16:40

   Bu park sn.alaattin yılmaz tarafından otopark yapılacakken sn.Tanju Özcan'ın mahkeme kararı ile kurtardığı park değil mi? Ah benim güzel halkım sapla samanı ne zaman ayıracaksın??
  • erkan bektaş7 Aralık 2011 . 12:08

   işte senin gibi zihniyetteki insanlara biliyorumki ne yapsan yaranamassın çünki senin amacın bu parkın güzelliği iyiliği değil senin amacın sadece karalamak çünki siz beceripte yapamıyorsunuz yapanada engel olmak istiyorsunuz bu ülke sizin gibi zihniyetler yüzünden çok zor günler geçirdi. seninle polemiğe girmiyeceğim yanlız kafana takılan birsey varsa burda cevabı olmayan hiçbirsey yok bolu halkı ve boluda yasayan tüm vatandaşlar zenginide yoksuluda burada rahatlıkla oturabiliyor gerekirse hiçbir ücret alınmadan çayı kahveside ikram ediliyor. aksamları ailelerin geçemediği sarhoşların ve madde bağımlılarının mesken tuttugu bu park artık tüm bolu halkının rahatlıkla dınlenebildiği bir yer olmuştur.  herkes memnun bir sizi memnun edemedık...
  • selahi7 Aralık 2011 . 10:53

   Ağzına sağlık çok güzel yazmışsın.

  • bolulu7 Aralık 2011 . 09:59

     eee çok güzel yağ çekmişsin be kardeş başkanada iktidarada.helal olsun sana be.))) çay kaçlira,oraya ne kadar kira ödüyorsun, orayı ihaleden mi aldın? ya hadi bi açıklayıverde öğreniversin değerli BOLU halkı.
  • BOLU7 Aralık 2011 . 09:49

   BAZI BELEDİYELER İNSANLARIN KONFORU VE RAHATI İÇİN ÇARELER ARAR,YEŞİL ALANLAR ÜRETİRKEN, BOLUMUZDA,PARKLAR AKP Lİ BELEDİYE BAŞKANI TARAFINDAN İHALE EDİLEREK RANT SAĞLANMAKTADIR.SADE CUMHURİYET PARKI DEĞİL Kİ, MİGROSUN ÖNÜNDE Kİ PARK TA VAR.UĞURMUMCU PARKI TERS YERDE KALIYOR ÖYLE OLMASA ORADA ÇOKTAN BİRİSİNE VERİLMİŞTİ. SAĞOLSUN BELEDİYE BAŞKANI KİŞİYE ÖZEL ŞELALE BİLE YAPTIRDI BOLUYA.
      BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM BURALARDA FALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ İHALEYLEMİ ORALARI ALDILAR YOKSA EL ALTINDAN MI? EEE MİLLET % 50 OY VERMEYE DEVAM EDERSE DAHA NELER GÖRECEĞİZ NELER.
  • Yeşil alan7 Aralık 2011 . 00:47

   Parkın kiler tarafındaki girişine park yapılmaz dubası koyup oraya araba park etmek doğrumu?Muhtemelen o araçlar ya sizin yada müşterilerinizin,bu da oradan yaşlıların geçişini engelliyor.
  • nyzçlk6 Aralık 2011 . 23:57

   Beyefendi Cumhuriyet parkı atıl durumda değildi. önce bunu tespit edelim. O parkta senden önce zengin fakir herkes her daim oturabiliyordu.Şimdi parası olmayan oturabilirmi orada.O parkta senden önce bu şehrin kedisi,köpeği, güvercini serçesi hepsi barınabiliyordu. Şimdi senin bağladığın 2 köpek ve hayvanlıklarını kaybetmiş birkaç tavşan var. Bir bardak çay kaç lira açıklasaydın ya. Ama sende haklısın kira personel gider ve en önemlisi RANT.sana kızılmaz. sen olmasan bir başka kişi olurdu. Esas kızılması gereken önce orayı bakımsız kirli bırakıp insanların gözünde değersizleştiren daha sonra 3 kuruş para için bu şehrin insan hayvan tüm canlılarının ücretsiz ve sınırsız yaşam alanını satan yöneticilerdir.Parkta yapılaşma yüzde kaça çıktı?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak