Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çarıkçı'nın Tır servisi kazalara davetiye çıkarıyor

  12 Kasım 2011

       D-100 karayolu üzeri kuruçay mevkiindeki ÇARIKÇI PLAZA'nın (tır servisi doğrusu) önündeki bu tır parkı karmaşası etraftaki esnafı olumsuz etkilemektedir.    

       Daha önemlisi tam kör noktaya denk gelen bu parklar yüzünden trafik kazaları olmaktadır. Esnaf yolun ortasına bırakılan başı boş dorse ve tırları zabıtaya ve polise şikayet etmesine rağmen, hiçbir şekilde yetkililer ne önlem ne ceza nede uyarı yapmıştır. Hatta bunun için bir kaç esnaf belediyeye dilekçe bile vermiştir. İşin özü şudur; Bunları Boluspor başkanı değil başkası yapsaydı cezalardan koleksiyon yapardı. Necip beyin neden ikinci kez başkan olması da bu yuzden bence "RANT" koltuk baldan tatlıymış.

  • bolulu13 Mart 2012 . 08:55

   Çarıkçı yolları işgal etmeklede meşhur.Egsoz emisyonu bülümünde tırlar yolu kapatıyorlar.Durupta çarıkçı buranın tapusunumu aldı diye soruncada iş yapıyoruz abla ne yapalım diyorlar.Çarıkçı kendini iyiden iyiye bişey sanmaya başladı.Ama birisi ona hatırlatsın o hiç bişey değil.Şimdiye kadar olmadı şimdiden sonrada olamaz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak