Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Aydın ÖZMENLİ: Uçak Mengen semalarında göründü, Mengen'den iniş izni istiyor.

Aydın ÖZMENLİ: Uçak Mengen semalarında göründü, Mengen'den iniş izni istiyor.
  11 Temmuz 2010
  Aydın ÖZMENLİ: Uçak Mengen semalarında göründü, Mengen'den iniş izni istiyor.
  Evet bizim insanımızın genel yapısı belli. Mengen Aşçılık Markamız. Ama, bakış açımızı çok yönlü olarak çeşitlendirmemiz gerekiyor. Olmazsa olmazımız Mengenimiz'e Fakültemizin yapılandırılması. İkinci düşüncemiz Mengenimiz'den bürokrat yetiştirebilmemiz için Anadolu Lisesi. Bir yerlerde kendi insanımızın olması farkını, sahiplenilme anlamında yaşıyoruz. Dün bizler Mengenimiz adına çok daha farklı yaşadık. Mengen Fakülte Yaptırma Derneğimiz'in gayretli çalışmaları neticesinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Senatosu'nda onaylanan "Gastronomi ve mutfak hizmetleri" bölümünün Mengen'e açılması yönündeki talebi, Yüksek Öğretim Kurumu'na (YÖK) iletildi. Bizlerde rektörümüz Sayın Hayri Coşkun Bey'le devamlı istişare içerisinde olarak, YÖK üyelerine, Mengen Belediye Başkanımız Sayın Osman ERARSLAN, Ulaştırma Bakanlığı Eğitim Kültür Daire Başkanımız Sayın Zeki ŞİMŞEK, Dernek Başkan Yardımcısı İller Bankası Şube Müdürü Sayın Nuri ÜNAL ve Dernek Başkanı olarak Aydın ÖZMENLİ ziyarette bulunduk. Bir nebze Mengenimiz adına brifing verdik. İnanıyorum ki hayırlısıyla sonuçlanacaktır. Bu yapılanmayı Zeki Şimşek abimiz organize yaparak kendi bürokratımızın bir yerlerde bulunması farkını bizlere yaşatmıştır. Diğer yandan kesinlikle onursal başkanımız Sayın Saime TOPTAN hanımefendinin gayretli çalışmaları bizim önümüzde devam ediyor. Şimdi sıra Mengenimizin, Mengenli iş adamlarımızın, Mengen sevdalılarımızın sahiplenmesine kaldı ki, bu yüzden uçağı... Aydın ÖZMENLİ – Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı HABER : SERCAN SEZEN Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Gençlik Kolları Başkanı
  • hasan fehmi4 Ocak 2012 . 19:10

   komik olan sizlersiniz adamın türkcesi bozuk ola bilir ama kedi deyerleri icin  mengen için birşeyler yapmak adın yolacıkmış sizlerde   silerdestek vermek yerine köstek olmayında megene birşeyler kazandırında görelim
  • aydın özmenli19 Eylül 2010 . 23:42

   Kültür ve Turizm Bakanı bir süre görüşen ve sohbet eden Aydın Özmenli, dört yıllık yüksekokulun açılması sözü ile büyük bir sevinç duyduğunu ifade etti. neden anlamak istemediginizi sayın dr mahmut bey dahil anlayamadım.yoksa birşeyler sizleri üzüyormu.
  • müge19 Temmuz 2010 . 16:19

   KERİM bey siz boşverin benim yorumumu. Okuyucu haberini idrak edin kaafi..hı birde, düzeltme: al birini vur ötekine olacak o :))
  • mengen18 Temmuz 2010 . 22:25

   ben anlamadım ki siz niye bukadar taktınız anlatılmak isteneni anlayın yeter be kardeşim..
  • Kerim16 Temmuz 2010 . 22:43

   Ya söylemeyecektim ama MÜGE hanım senin yorumunda anlaşılmıyor.Onun için istersen sen eleştirme bu arkadaşı.Ha bu yazı hakkında fikrimi sorarsan ayık kafa ile yazılmış gibi bir his uyandırıyor insanda.Ama senin yorumunu da okudum okudum sonra yok dedim al birini vur ötekini.
  • müge16 Temmuz 2010 . 15:51

   Bunu bir gazeteci yazar yazmış olsaydı para karşılığı haber derdim..Ama başlığa dikkat arkadaşlar..Bu bir okuyucu haberidir.. :) google'a "mengen" yazılmışta. çıkan tüm sonuçları yazmış gibi :D  hayırlısı :S    :))))
  • Dr.Mahmut Ulu16 Temmuz 2010 . 10:45

   saçamlalıkdan ibaret bi yazıı..Egosunu tatmin etmek için saçmalamışş adam..Hiç bişi anlaşılmıyoo..Türkçeyi öğren gel.
  • Kagan13 Temmuz 2010 . 10:49

   Türkçeniz kıtmı diyen Arkadaşım!Neresine baksanız bu yazının güsel Türkçemiz katledilmiş,birkaçına beraber bakalım isterseniz.Böyle bilgilendirme haberi mi olur ? Anlaşılmıyor,düzeltilio tekrar yollanmalı.

   1)Evet bizim insanımızın genel yapısı belli. Mengen Aşçılık Markamız.(insanların genel yapısı ile alakası nedir ?)

   2)Diğer yandan kesinlikle onursal başkanımız Sayın Saime TOPTAN hanımefendinin gayretli çalışmaları bizim önümüzde devam ediyor(kesinlikle onursal başkanımız derken ? bizim önümüzde  
   derken ? ön,arka gibi ifadeler çok sığ kalmış burda. )

   3)Şimdi sıra Mengenimizin, Mengenli iş adamlarımızın, Mengen sevdalılarımızın sahiplenmesine kaldı ki, bu yüzden uçağı…(sahiplenmesine kaldı ki,bu nasıl bi cümle dir ya ?
  • mengenn13 Temmuz 2010 . 09:57

   bu kadar mı türkçeniz kıt ne yazdığını anlayamıyosunuz..
  • Sercan Sezen12 Temmuz 2010 . 21:36

   Bu bir bilgilendirme ve görüş bildiren bir yazıdır..
  • Kagan12 Temmuz 2010 . 20:37

   Çok komik valla,Mengen ile ilgili bir haber olduğunu anlıyorsunuz haberi okuyunca başkada aklınızda bişey kalmıyor :)))
  • Emanet.by12 Temmuz 2010 . 17:26

   Bu bir haber değil!
   Mübarek sanki 'teşekkür ilânı' gibi bir şey!
   Hatta ne 'teşekkür ilanı' ne de 'vefat ilânı'...
   Anlayana aşk olsun!
   Türkçesi, ifadesi kıt böyle bir haber(!)ne duydum, ne okudum?!
   Mengen böyle mi anlatılır?!
  • Aytaç12 Temmuz 2010 . 09:26

   Ya ben pek bişey anlamadım bu yazıdan.Biraz daha kısa ve özlü anlatım olmalı idi bence.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak