Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Gerede Panayırı yarın başlıyor

Gerede Panayırı yarın başlıyor
  13 Eylül 2018

  Gerede Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geçmişi asırlar öncesine dayanan Gerede Geleneksel Hayvan ve Emtia Panayırı 2 etaptan oluşacak. Panayırın ilk etabı 14-15-16 Eylül 2018 tarihlerinde, ikinci etabı ise 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde yapılacak.

  İlk etap 14 Eylül 2018 günü saat 10:00'da yapılacak açılış töreni ile başlayacak.

  Gerede'nin ekonomisi ve tanıtımı açısından panayırın büyük öneme sahip olduğunu söyleyen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; "Yarın ilk etabı başlayacak olan ve geçmişi asırlar öncesine dayanan, başlangıç tarihi bilinmeyen panayırlarımıza ülkemizin her tarafından alıcı ve satıcılar gelmektedir. Tüm halkımızı Gerede'nin tabi güzelliklerini görmeye, panayırımızda meşhur kızarmış kaz, şak şak helvası ve köfter yemeye davet ediyorum" dedi.

  • Hasan aydogan15 Eylül 2018 . 09:44

   Cami tuvaletinin bile fırsata düşürüldügü bi panayır gerisini siz düşünün...aldıgınız meyvenin sebzenin üstü güzel altı çürük bu kadar karakterli esnafları var.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak