Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Zanlı yakınları polisle kavga etti

Zanlı yakınları polisle kavga etti
  9 Eylül 2018

  Cuma günü bir inşaattan bir minibüsle hırsızlık yapıldığını görenler durumu polise bildirdiler. Kanal yolunda görülen ve polislerin dur ihtarına uymayan minibüsle polisler arasında bir süre kovalamaca yaşandı. Polislerin anons ve uyarılarına rağmen durmayan minibüse ateş açıldı. Açılan ateş sonrası durdurulan minibüste bulunan zanlı Müslüm K.'nin yaralandığı anlaşıldı.

  Müslüm K. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde tedavi altına alındı.

  Tedavisi devam eden zanlının yakınları hastaneye gelerek yaralıyı görmek istediler. Tedavisi polis kontrolünde devam eden zanlının yakınlarına ziyaret izni verilmeyince polis ile zanlı yakınları arasında kavga çıktı.

  Yaşanan kavgada 3'ü polis 6 kişi yaralandı.Olaya karışan 5 kişi gözaltına alındı.

  • ÇALİŞ KAZAN10 Eylül 2018 . 21:33

   Hırsızlık yapacan polise saldırcan  yok böyle bi dünya namusunla çalişarak kazanan dürüst halkı elbet polis korur hırsızlara göz açtırmayan

   polisimize bolu adına teşekkür ederim
  • Dursun YILMAZ10 Eylül 2018 . 09:42

   Vatandaş olarak,haklı veya haksız olalım her durumda görevi başında olanlara karşı saygılı ve nazik olalım.Hatta ve hatta görevi başında olanlara her durumda yardımcı olmaya çalışalım.İşlerini kolaylaştıralım ki bir başka vatandaşın yardımına koşabilsinler.Görevlilerin zamanlarını boşuna harcatmayalım.
  • Mustafa10 Eylül 2018 . 09:08

   Cürete bak. Devletin caydırıcılığı kalmadı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak