Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sular kesik, vatandaşa bilgi veren yok!

Sular kesik, vatandaşa bilgi veren yok!
  5 Eylül 2018

        Sular kesik, vatandaşa bilgi veren yok!
           Bugün sabahtan beri Bolu şehir merkezinde sular kesik olmasına rağmen, Bolu Belediyesi'nin resmi internet sitesinden bir açıklama yapılmadı. Vatandaşlar sıcaktan kavrulurken, evlerinde banyo yapamadı, çamaşırlarını bulaşıklarını yıkayamadı. Suların ne zaman geleceği konusunda bilgi almak için belediyenin resmi internet sitesinden bilgi edinmeye çalışan vatandaşlar, ne resmi internet sitesinden, ne de belediyenin telefonlarından gerekli bilgiye ulaşamadılar.     
   

  • alaadin baskann9 Eylül 2018 . 13:15

   Sularimiz akmiyor sikinti yok gelir aman size bir sey olmasin bir ara haber veririz onemli projolerle mesgiluz malum kriz var
  • Dişli Diş8 Eylül 2018 . 15:23

     Bırakın bu sulu işleri.Günlük hiç bir iş yapmadan 35 bin TL para götürenler hakkında hiç kimse bu ülkede klavye oynatmıyor.Millet yok su idi yok kriz idi yok onun uçkuru idi yok top direkten dönüverdi  gibi fındık içi bile doldurmayan tırıvırılarla zombileştiriliyor.
  • ALİ8 Eylül 2018 . 11:48

   bende Boluda oturuyorum İzzet Baysal mah.de hiç sular kesilmedi
  • vatandaş5 Eylül 2018 . 11:36

   aaaa olurmu öle su kesilmesi falan tırıvırı işlerle büyük belediyemizi meşgul etmeyelim lütfen onlar şu aralar masal parkı nilüfer bahçesi gibi önemli ve çok mühimmm işler peşindeler hele hele kültür gezilerimiz yokmu hiç vazgeçilmezlerimiz lütfenn rica ederim yapmayın böyle haberler belediyemizim itibarını sarsmayınız...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak