Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 20 Ağustos Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 20 Ağustos Pazartesi)
  20 Ağustos 2018
  Vefat edenler (Bugün 20 Ağustos Pazartesi)

          1- Seben ilçesi Korucuk köyü halkından Hatice GÜLMEZ'in eşi, Muttalip ve Mutlu GÜLMEZ'in babaları, Fatma KANDEMİR ve Şükran GÖLBUNAR'ın abisi, Filiz ve Firdevs GÜLMEZ'in kayınpederi, Burak, Buse, Sudenaz ve Elif GÜLMEZ'in dedeleri, (Merhum) Ali GÜLMEZ'in oğlu, emekli orman muhafaza memuru; Bekir GÜLMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

        2- Borazanlar mahallesi halkından (Merhum) hacı Tahsin EKŞİOĞLU'nun eşi, Faruk BAYRAKTAR'ın kayınpederi, Emine BAYRAKTAR'ın annesi, Muhammet Talha ve Feyza BAYRAKTAR'ın anneanneleri; Fatma EKŞİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sandallar mahallesi camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

          3- Sümer mahallesi halkından Macir Emin ve Şeref SAKARİYA'nın oğlu, Emine SAKARİYA'nın eşi, Emin, Ömür ve Nurcan SAKARİYA'nın babası; Seyfi SAKARİYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sümer mahallesi Yeni camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak