Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Göynük'te bir işçi makina bandına sıkışarak yaşamını yitirdi

Göynük'te bir işçi makina bandına sıkışarak yaşamını yitirdi
  7 Ağustos 2018

  Nallıhan'da ikamet eden Fatih Boztepe, Göynük'teki bir termik santralde çalışıyordu. Boztepe, çalıştığı makinenin bandını temizlediği sırada vücudu banda sıkıştı. Durumu gören arkadaşları bandı durdurdu ve 112 Acil ekipleri çağrıldı. Gelen ekipler, Boztepe'nin öldüğünü belirledi.

  Ölüm haberini alan Boztepe'nin yakınları, termik santral önüne gelerek cenazeyi görmek istedi. Olay savcılık tarafından incelendiği için işçi yakınları içeri alınmadı. Boztepe'nin Şehit Ziya Sarpkaya Göynük İlçe Devlet Hastanesi'ne götürüldüğü söylendi. Hastaneye gelen işçi yakınları santral yetkililerinin yeterli bilgi vermediğini ve kendilerini oyaladığını söyleyerek isyan etti.

  Yakınları, Fatih Boztepe'nin işe gitmeden önce, "İçimde kötü bir his var. Başıma bir şey gelecek gibi hissediyorum" dediğini söyledi.

  Fatih Boztepe evli ve Aslı(5) ve Hamza(3) adında iki çocuk babasıydı.

  • Göynüklü9 Ağustos 2018 . 10:52

   Aynı yerde 3 2 yıl önce yine bir genç hayatını yitirmişti.Gencin babası adliyeden çıkmıyor ancak bir sonuç alabilmiş değil.O da oğlunun başka nedenlerle hayatını kaybettiğini iddia ediyor ve den şüpheleniyor.
  • polat dinçsoy8 Ağustos 2018 . 20:15

   Benzer iş kazası Bolu çimentoda bir işçinin feci şekilde can vermesine yol açmıştı.Asgari önlemler bile alınmıyor.Çalışanlara bir sözüm var.Molla 'kendini kolla'.
   İşverende en ucuz fiyatı veren İSG uzmanını istihdam etmesin. Fatih,ne ilk nede sonuncu.
  • zihni bozkurt8 Ağustos 2018 . 17:42

   bolu da iş güvenliği sertifikası çok ama .işten anlayan yok.allah rahmet eylesin.değdimi şimdi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak