Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 21 Temmuz Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 21 Temmuz Cumartesi)
  21 Temmuz 2018
  Vefat edenler (Bugün 21 Temmuz Cumartesi)

           Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79          

            1- Çıkınlar Mahallesi halkından Nadide ÖZSOY'un eşi, Cemal, Sabri, Soner ÖZSOY, Gülser SİNCER ve Yeter YILMAZ'ın babaları, kamyoncu; Muhsin ÖZSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Çaydurt Yuva Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Kabak Köyü halkından Merhum Hasan FİDAN'ın eşi, Seher GÜLER, Hatice KARAÇAM ve Zikrullah FİDAN'ın anneleri; Samiye FİDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Beşevler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kabaklılar Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Yukarı Çarşı esnaflarından Merhum Nazmi AKAYOĞLU'nun eşi, Mehmet AKAYOĞLU ve Ayşe ARSLAN'ın anneleri, Gülcan AKAYOĞLU'nun kayınvalidesi, Kadir ve Kerem AKAYOĞLU'nun babaanneleri, Özlem ve Olcay ARSLAN'ın anneanneleri; Ayşe AKAYOĞLU Hak'kıan rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınarı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Karacaağaç Köyü halkından emekli öğretmen Ahmet Günaydın'ın Eşi, Taci Günaydın, Merhum Necmi Günaydın ve Naci Günaydın'ın Anneleri, Özlem, Can ve Tan Günaydın'ın Babaanneleri; Mürvet GÜNAYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
         Cenazesi yarın (22 Temmuz Pazar) Karacaağaç Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığında defnedilecektir. 
   

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak