Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Acil ilaç motosiklet sürücüsü acile kaldırıldı

Acil ilaç motosiklet sürücüsü acile kaldırıldı
  20 Temmuz 2018
  Acil ilaç motosiklet sürücüsü acile kaldırıldıAcil ilaç motosiklet sürücüsü acile kaldırıldı

       Acil ilaç motosiklet sürücüsü acile kaldırıldı
        Kalıcı Konutlar Yolu üzerinde deprem müzesi kavşağında meydana gelen kazada acil ilaç taşıyıcısı olan bir motosiklet otomobille çarpıştı. 
         Kazada yaralanan acil ilaç motosiklet sürücüsü olay yerine çağrılan ambulansla İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.

         Kalıcı Konutlar Bulvarı üzerinde Deprem Anıtı'nın bulunduğu kavşakta motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu yaşanan kazada motosiklet sürücüsü Burak Yaman yaralandı.
         Alınan bilgiye göre Yasemin S. yönetimindeki otomobilin kavşakta dönüş yaparken şehir istikametinden hızla gelen Burak Yaman yönetimindeki 16 SRU 14 plakalı acil ilaç kurye motosikleti ile çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle yola savrulan motosiklet sürücüsü olay yerine gelen ambulans ile İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri kaza ile ilgili inceleme başlatırken kazada yaralanan motosiklet sürücüsünün durumun iyi olduğu ifade edildi. 

  • dikkat ve saygı herzaman21 Temmuz 2018 . 18:52

   motosiklet kullananlar iki kere dikkatli olmalı. çünkü sürücü araçlara şartlandığından motosikletleri çoğu zaman farketmiyor bile. motosikletlilerde geçiş üstünlüğü varmış gibi kullanıyorlar.sonrada kendilerini yer kaydırağı yaparken bulup hastanelik oluyorlar. hangi sürücü olursa olsun trafikte saygılı ve dikkatli olmalı.
  • Cakir20 Temmuz 2018 . 20:05

   Orada ki kavşakların devasa büyük olması ve yolun tek şerite düşürülmesi TAMAMEN HATA ! kazaya sebebiyet veriyor öyle bir yol dünyanın hiç bir yerinde yok ? Yarın bir gün orada ölümlü kaza olunca sıyrılıp gidersiniz ama diğer tarafta nasıl bedelini ödeyecek siniz ? Az biraz insaflı olun, insanların canını tehkikeye sokmayın.
  • ömer Faruk20 Temmuz 2018 . 16:03

   Tüpçüler bitti sayılır, ekmekçiler hala direniyor fakat şimdi de bu acil ilaç diye piyasaya çıkan  çılgın sürücüler sanırım hepsine rahmet okutacaklar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak