Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 16 Temmuz Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 16 Temmuz Pazartesi)
  16 Temmuz 2018
  Vefat edenler (Bugün 16 Temmuz Pazartesi)

          Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79          

           1- Coşkun, Aşkın ve Dilek Körükçü'nün Babaları, Belma ve Meryem'in Kayınpederi, Arda, Onur, Dilan, Başak ve Seda'nın Dedeleri; Emekli Başkomiser İbrahim KÖRÜKÇÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
            Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.

        2- Tekke Pelitçik Köyü halkından, Merhum Ali ve Merhume Nazire KABADAYI'nın oğlu, Emine KABADAYI'nın eşi, Erhan, Şaban, Ramazan KABADAYI'nın babaları, Tekke Yenipelitçik Köyü Muhtarı Durmuş KABADAYI'nın kardeşi; Selim KABADAYI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Tekke Pelitçik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kıbrıscık sakinlerinden, Sağlık Mahallesi halkından, Hasan ACAR'ın eşi, Filiz YILDIRIM, İsmail ACAR, Mustafa ACAR ve Figen TAHRA'nın anneleri, İsmet TAHRA, Aysel ACAR, Özlem ACAR ve Bolu Belediye Personeli Muzaffer YILDIRIM'ın kayınvalidesi; Saniye ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Gerede sakinlerinden, Beşkavaklar Mahallesi halkından, İffet HALICI'nın eşi, Emre HALICI ve Melike KARADEMİR'in babası, Emekli Fizik Tedavi Hastanesi Müdürü; İsmail HALICI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak İkindi ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak