Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Baz istasyonuna karşı direniş sürüyor !

Baz istasyonuna karşı direniş sürüyor !
  13 Temmuz 2018
  Baz istasyonuna karşı direniş sürüyor !Baz istasyonuna karşı direniş sürüyor !Baz istasyonuna karşı direniş sürüyor !

         Baz istasyonuna karşı direniş sürüyor !
          Köroğlu Mahallesi İkmal sokaktaki belediye çocuk parkına baz istasyonu anteni dikileceğini öğrenen mahalle halkının, baz istasyonunu yapmaya gelen işçileri engellemesiyle başlayan gerginlik sürüyor. 

         Baz istasyonu yapılması planlanan çocuk parkı olarak ayrılan yeşil alanda nöbet bekleyen mahalle halkı, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın gelip kendileri ile konuşarak ikna etmeye çalışacağının öğrenilmesi üzerine, park alanında toplanarak beklemeye başladı. Ancak söylendiği gibi Başkan Alaaddin Yılmaz'ın gelmemesi üzerine mahalle halkı; "Biz burdayız, Başkan nerede? Mahallemizde baz istasyonu istemiyoruz!" diye haykırdılar.         Mahalledeki çocuk parkına baz istasyonu yapılmasını istemediklerini net bir dille ifade eden mahalle sakinleri, bu alanda gece gündüz nöbet tutacaklarını ve burada böyle bir çalışmaya müsaade etmeyeceklerini tekrar ettiler.
   

  • Ali veli16 Temmuz 2018 . 21:28

   Mahallenin fendi Başkanı yendi.yazın kenara,oraya baz istasyonu yapamazlar, yapsalarda gece yıkarlar yine orda olmıcak.belediye csm şirketine peşkeş çekecek para alacak vatandaş MADUR olacak yok öyle dünya
  • sanayici16 Temmuz 2018 . 08:52

   sn mahalleli kime oy verecez evinde 4 kişiden 1 tanesi hdp verip barajı aşırtan 68 iti meclise sokanlaramı yoksa temmuzda başbakan olacam yurtta sulh diyenemi.Chp belediyelerde saat kuleleri yok mu git izmir her yer baz istasyonu. Baz istasyonu yapılma sebebi kişilerin yaptıgı cekim eksikligi sebebi ile yer tesbit edilir. Daga taşa yapıp işine yaramaz. Hem bana zararı var diyoruz hemde hız yavaş diyip elimizden bırakmıyoruz.
  • semih15 Temmuz 2018 . 11:15

   telefon çekmiyor demeyin sonra :)
  • Mahalleli 15 Temmuz 2018 . 01:04

   AKP nin en çok oy aldığı ÇIKINLAR Mahallesi İLE KÖROĞLU Mahallesinin tam kesiştiği Ovadüzü Mahallesi Manzaralı üçgen parkın olduğu yere saat kulesi görüntülü Baz istasyonunun Kurulacağı Yüksek Yargı ve Dünya sağlık örgütünün Karar ve Raporları olduğu halde Yüksek Yargı kararlarına uymayan BELEDİYE ve Partisine EN ÇOK OY VEREN O mahalleliye diyor ki Kardeşim Oyunuzu bizi siz verdiniz Biz böyle uygun gördük Madem izin vermeyecektiniz siz bize Neden OY VERDİNİZ diyor. O mahalleliye Müstehak Sen akp ye oy verirsen akp senin iyiliğini düşünüyor işte bak CELLADINI Davet Etmiş BAZ İStasyonunu Kurucak Suçlu sensin çünkü AKP ye sen oy verdin onlar da senin iyiliğini düşünmüş seni öldürmek istiyor OH OLSUN SANA AKP YE OYUNU vermeye devam et.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak