“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

40 yıl sonra yine bir aradalar 

40 yıl sonra yine bir aradalar 
  10 Temmuz 2018
  40 yıl sonra yine bir aradalar 40 yıl sonra yine bir aradalar 

       40 yıl sonra yine bir aradalar 
         1977-1978  Eğitim ve öğretim dönemi Bolu Endüstri  Meslek Lisesi Metal İşleri bölümü mezunları 40 yıl sonra ilk defa Bolu'da bir araya geldiler.
          40 yıl sonra Bolu otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde düzenlenen yemekte buluştular. Buluşmada çevre illerden gelen katılımcılar sınıf arkadaşlarıyla birlikte büyük özlem ve hasret giderdiler.
          Bazı arkadaşlar birbirlerini tanımakta güçlük çekseler de, şaşkınlıklarını gizleyemediler. Daha sonra kaynaşarak eski günlerini yad ederek muhabbetlere devam ettiler.
         Buluşma yemeğine hocaların hocası Matematik öğretmeni Macit Samur ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Hasan Aksay da katılarak, okulun 40 yıl önceki öğrencilerinin anılarına hem tanıklık ettiler, hem de anılarını yinelediler.     
           Katılımcılar birbirleriyle hasret giderirken, bir yıl sonra tekrar buluşmak üzere ayrıldılar…

   

  • Adem Çelik10 Temmuz 2018 . 13:48

   Hayalimdeki bir projeydi. Karabükten bir arkadaşla başladım gurubu toparlamaya.Tam 2 yıl sürdü.Bu arada iletişimi başlattık.40.Mezuniyet yılımızda da Allah nasip etti bir araya geldik.Katılımları ile bizleri onurlandıran Hocaların hocası Macit Samur'a,üst devremiz okul Müdürü Hasan Aksay'a Atölye teknisyenimiz Mehmet Varlık'a,katılıma iştirak eden sınıf arkadaşlarıma ve Bolu Uygulama otelinin değerli ekibine can-ı gönülden teşekkür ediyorum. HAYAT DOSTLARLA GÜZEL....
  • Orhan ÖZDEMİR10 Temmuz 2018 . 13:29

   40 yıl sonra ilk defa bir araya gelmek ne güzel birşey.Macit SAMUR hoca Bolu ve Türkiye için çok değerli bir şahsiyet Allah Sağlık ve uzun ömür versin.
  • m.celik10 Temmuz 2018 . 12:32

   Ya bunların resimlerine bakmaya gerek yok ki hepsinin eli bitmiş okeye dönüyorlar
  • Mustafa Doğan10 Temmuz 2018 . 10:50

   Sn.Editör

   Sayfanızdaki haberlere ait resimleriniz nostaljik.Ama bir de seçebilsek. Malum ihtiyarlık. Sayfa düzeninde fotoğrafları büyütebilmemizin bir yoluna bakın artık.))))

   Kamuran Bey'e selamlar. (DÜZCELİ)

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak