Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 9 Temmuz Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 9 Temmuz Pazartesi)
  9 Temmuz 2018
  Vefat edenler (Bugün 9 Temmuz Pazartesi)

           Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

           1- Karaköy Mahallesi halkından Merhum Halil FIRAT'ın eşi, Eski muhtar Alaaddin FIRAT, Hayrettin FIRAT ve Hacer SARAÇ'ın anneleri; Hatice FIRAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Karaköy mahallesi Tarihi Cuma camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

          2- Çıkınlar Mahallesi halkından Emine BAYRAM'ın eşi, Bolu Belediyesi İş Sendikası eski başkanlarından Nihat BAYRAM, emekli öğretmen Ruziye BAYRAM SARIER'in babaları, bolu Defterdarlık çalışanlarından Saniye BAYRAM ve emekli astsubay İbrahim SARIER'in kayınpederleri, Batuhan, Büşra BAYRAM ve Emre, Dilara SARIER'in dedeleri, Çıkınlar Mahallesi eski muhtarlarından; Mehmet Emin BAYRAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Yukarı Çıkınlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çamyayla Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Bahçelievler Mahallesi halkından Merhum Zeki ve Fatma SELÇUK'un oğlu, Hatice YILDIRAN'ın kardeşi, Hamiyet DALBOYUN, İbrahim, İrfan SELÇUK ve Hülya AYAZ'ın abileri, Feriha SELÇUK'un eşi, Murat SELÇUK ve Nihal GÖKOĞLU'nun babaları, Ayhan KERSE'nin eniştesi; İsmail SELÇUK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak