Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 2 Temmuz Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 2 Temmuz Pazartesi)
  2 Temmuz 2018
  Vefat edenler (Bugün 2 Temmuz Pazartesi)

            Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- Örencik Köyü halkından, Rahime İLGİN'in eşi, Ali İLGİN, Sare ÖZDEMİR, Fatma İLGİN ve eski özel halk otobüs şoförü Ayhan İLGİN'in babaları, Seka fabrikasından emekli; Mehmet İLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Örencik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Çıkınlar Mahallesi halkından, Merhum Adil ve Hatice KÖROĞLU'nun oğlu, Mehcibe KÖROĞLU'nun eşi, Cihan, Ercan, Cansu KÖROĞLU'nun babaları, Aysel BAŞTÜRK, Fatma SOYKAN ve Aynur TÜRK'ün kardeşi; Vedat KÖROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Tarakcı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        Cenaze evinden saat 11:00'da araç kaldırılacaktır.

          3- Doğancı Köyü halkından, demirci Niyazi ASLAN'ın eşi, Güngör ASLAN, Hatice YOKUŞOĞLU ve Miyesser BERBEROĞLU'nun anneleri; Sabire ASLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Doğancı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Doğancı Köyü halkından, Hüseyin ve İsmail KAHVECİOĞLU'nun amcaları, Merhum Raşit ve Emin KAHVECİOĞLU'nun kardeşi; Ragıp KAHVECİOĞLU

          Cenazesi bugün Doğancı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Gölyüzü Mahallesi halkından Merhum Safure ÇETİN'in eşi, Fikret, Cengiz,Hakan ÇETİN ve Hülya AÇIKGÖZ'ün babaları, Reyhan, Sare, Suzan ÇETİN ve Haydar AÇIKGÖZ'ün kayınpederi; Mustafa ÇETİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Fasıl Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Hamzabey Köyü halkından, Seyfettin, Hayrettin BAKSI ve Nazire BİLEN'in babaları, Hülya, Nuray BAKSI ve Emrullah BİLEN'in kayınpederi,Cansu ÇAVDAR, Ramazan BİLEN, Ferdi BAKSI ve Cengiz BAKSI'nın dedeleri; Zekai BAKSI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Hamzabey Köyü aşağı mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy  mezarlığına defnedilecektir.

          7- Salıbeyler Mahallesi halkından emekli öğretmen Nizamettin TÜRKCAN ve Nezaket KALYONCUOĞLU'nun ağabeyleri, Sibel TÜRKCAN, Sakine TUNCA ve Belediye personeli Salim TÜRKCAN'ın amcaları, emekli İlköğretim Müfettişi; İhsan TÜRKCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Salıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecekir.

         8- Yukarı Karaköy Mahallesi halkından Merhum Şerafettin ÜNALAN'ın oğlu, Ali ÜNALAN ve Huriye KALAYCI'nın abisi, Hüseyin ÜNALAN, Hayriye ÇELİKCAN, Sabire DEMİR ve Kemal ÜNALAN'ın babaları, sanayi esnaflarından Mehmet ACAR'ın eniştesi, Rahmi ÇELİKCAN ve Ahmet DEMİR'in kayınpederi; İsmail ÜNALAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Karaköy Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         9- İhsaniye Mahallesi halkından Ercan ERDOĞAN, Elmas SÜZGEN, Huri BÖLÜKBAŞI ve Şerife SÜZGEN'in babaları, Meliha ERDOĞAN'ın eşi; Mehmet ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Yeniçağa Yukarı Kuldan Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        10- Beşkavaklar Mahallesi halkından Merhum Kemal PERÇİN'in eşi, Abdullah, Kamil PERÇİN, Türkan EKMEKÇİ, Şükran KAYA ve Fatma TUNÇER'in anneleri; Fidan PERÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün ikindi namazı sonrası Darıyeri Hasanbey Köyü Kulübe Yanı Mezarlığı'na defnedilecektir.

        11- Mengen İlçesi Düzağaç Köyü Kılavuzlar Mahallesi halkından Hüseyin BAHADIR'ın eşi; Adalet BAHADIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
          Cenazesi bugün Ankara'da kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecektir.

           12- Mengen esnaflarından Saatçi; Satılmış DİKENLİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Devrek Özpınar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       13- Kaynaşlı Yeşiltepe köyü halkından Merhum Mahmut ve Zekiye YÜKSEL'in oğlu, Merhum Nazmiye YÜKSEL'in eşi; Mustafa YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Kaynaşlı Yeşiltepe Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak