Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 30 Haziran Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 30 Haziran Cumartesi)
  30 Haziran 2018
  Vefat edenler (Bugün 30 Haziran Cumartesi)

            Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

           1- Merhum Mahmut ve Havva KÖLEOĞLU'nun oğlu, Saniye KÖLEOĞLU'nun eşi, Gönül GEYVELİOĞLU, Gülşen KOCAASLAN ve Zafer KÖLEOĞLU'nun babaları, Kudret GEYVELİOĞLU ve Nusret KOCAASLAN'ın kayınpederi, Damla, İlker, Aslı ve Onur'un dedeleri; Mehmet Kenan KÖLEOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Karaköy Toki 1. Etap Ensar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

        2- Alpağut Mahallesi halkından Merhum Kemalettin ÖZBİLEK'in eşi, Miyesser SAKARYA, Emine KOÇAK ve Huriye ÖZBİLEK'in anneleri, Metin SAKARYA, Levent SAKARYA, Didim KOÇAK, Ersin, Arda KOÇAK'ın anneanneleri; Hatice ÖZBİLEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kürkçüler Mahallesi halkından Merhume Duriye KORKMAZ'ın eşi, Ahmet KORKMAZ, Rahime ÖZKAN, Hacer ÇAKIR, Merhume Firdevs YILDIZ, Tenzile OKAY'ın abileri, Emekli İmam; Mehmet KORKMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kürkçüler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

          4- Mudurnu Esnaflarından Filiz ve Fatih KARAKAN'ın Babaları, Mudurnu'nun sevilen simalarından Büfeci Terzi Sabahattin KARAKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
         Cenazesi bugün ikindi namazı öncesi Kaygana Mahallesi'ndeki evinden alınıp Büyükcami önüne getirilecek, burada kılınacak İkindi ve Cenaze namazından sonra toprağa verilecek. 

   

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak