Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 27 Haziran Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 27 Haziran Çarşamba)
  27 Haziran 2018
  Vefat edenler (Bugün 27 Haziran Çarşamba)

            Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Kıbrıscık ilçesi Balı köyü halkından Merhum Ömer ve Havva ÇELEN'in kızı, Milli Eğitim'den Emekli, Harun ELGÜN, Fidan, Elif ELGÜN'ün anneleri, Sanayi esnaflarından Sait, Orhan ve Mehmet ÇELEN'in kardeşi; Döndü ELGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Saygılı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          2- Mudurnu ilçesi Yukarı Ferüz Köyü halkından Merhum Mustafa GÖKTAŞ'ın eşi, Orüs'ten emekli, Ahmet, Gazeteci İbrahim, Durmuş GÖKTAŞ, Zehra KURT'un anneleri, Ayhan, Mustafa, Musa, İsmail, Yusuf, Merve, Şeyda GÖKTAŞ'ın babaanneleri, İsa, Hatice KURT'un anneanneleri, Arif AYDOĞDU'nun ablası, Mehmet AYDOĞDU'nun kardeşi; Fatma GÖKTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu Yukarı Ferüz Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Paşaköy Mahallesi halkından Kalender Hüseyin DİNÇ'in eşi, Mustafa, Yüksel, Nurettin, Yılmaz DİNÇ'in anneleri, Azize ve Berrin DİNÇ'in kayınvalidesi, Ercan ve Meryem TOPRAK, Cihan, Ekin EMEK, Özlem ve Zeynep DİNÇ'in babaanneleri; Hatice DİNÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         4- Saraycık köyü halkından Sabire ÖZER'in eşi, Sabri ÖZER, Sabriye ESER, Gülseren ÇELİK'in babaları, Mürsel ESER, Tahsin ÇELİK ve Nezahat ÖZER'in kayınpederi, Seçkin, Sezgin ve Sefa ESER'in dedeleri; Muhittin ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak