Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 26 Haziran Salı)

Vefat edenler (Bugün 26 Haziran Salı)
  26 Haziran 2018
  Vefat edenler (Bugün 26 Haziran Salı)

            Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Bahçelievler Mahallesi halkından; Basri ve Ayşe Ataş'ın kızı, Aydın, Aysun Ataş'ın Kardeşi, Figen Ataş'ın görümcesi, Merhum Şecaattin -Emel Zorlu'nun gelini, Batuhan Zorlu'nun annesi, Mert, Melis ve Emir Ataş'ın halası, Ela Ayıtkan'ın Teyzesi; Aynur ATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
           Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi'ndeki evinden alınarak, Borazanlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2- Dipsizgöl Köyü halkından Düzce Adliyesi'nden emekli Selami AYTAN'ın eşi, Dilek BAL, Hümeyra KARAMAN ve Düzce Adliyesi personeli Onur AYTAN'ın anneleri, Merhum Osman ve Halime ATASEVEN'in kızı, İsmail ATASEVEN'in ablası, Mustafa BAL ve Rüstem KARAMAN'ın Kayınvalidesi; Reyhan AYTAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Kaynaşlı Dipsizgöl Köyü Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Mudurnu Bulanık Köyü halkından, Fatma ÇAKIR'ın eşi, Ahmet ÇAKIR, Ayşe ÇARŞAMBALIOĞLU'nun babaları, Durmuş ÇARŞAMBALIOĞLU'nun kayınpederi, Hüseyin ÇARŞAMBALIOĞLU'nun dünürü; Ramazan ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazı sonrası Bulanık Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Bahçelievler Mahallesi halkından, Orman Bölge İşletmesi'nden emekli bölge şefi Merhum Musa ZEYNOĞLU'nun eşi, Mehmet ZEYNOĞLU, Kadriye , Ayten ACAR, Asiye YAVUZ ve Nursen AKTAŞ'ın anneleri; Emine ZEYNOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Bahçelievler Koçak Mescidi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Cumayeri İlçe Mezarlığı'na defnedilecektir.

   

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak