Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 22 Haziran Cuma)

Vefat edenler (Bugün 22 Haziran Cuma)
  22 Haziran 2018
  Vefat edenler (Bugün 22 Haziran Cuma)

           Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- Okçular köyü Çobanlar mahallesi halkından, Meliha, Ali, Neşet, İlmihan, Yusuf, Adil, Osman, Gülizar, Meryem, Hüseyin'in anneleri; Ayşe İLHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Düzce Kaynaşlı Yeniyurt Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Pelitcik Köyü Karamanyaka halkından, Rahime ÖZER'in, İsmail ve Servet ÖZER'in kardeşleri, Sedat ÖZER, Emine YAMAN, Huri DÜĞEN'in babaları, Metin YAMAN ve Yasin DÜĞEN'in kayınpederi, Belediyeden emekli; İdris ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Pelitcik Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir

          3- Yeni Geçitveren Köyü halkından Hacı Tevfik DEMİR'in kardeşi,(Merhume) Hacı Hatice SAĞLAM'ın abisi, Hacı Nazmiye DEMİR'in eşi, Hayrettin DEMİR, İbrahim DEMİR ve Fatma ÖZCAN'ın babaları; Hacı Tahsin DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Yeni Geçitveren Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Hacıhalimler Köyü halkından, Merhum Mehmet SOYKAN'ın eşi, Çimento Fabrikası'ndan emekli İbrahim, İsmail SOYKAN ve Hatice KAHRAMAN'ın anneleri, Hidayet KAHRAMAN, Hanife SOYKAN, ve Nesrin SOYKAN'ın kayınvalidesi, Hasan ve Mustafa SOYKAN'ın babaanneleri; Safiye SOYKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sümer Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Hacıhalimler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5- Topardıç Köyü halkından, Seka'dan emekli İbrahim EFE ve Orüsten emekli Muzaffer EFE'nin kardeşi, Gökhan ve Okan EFE'nin babaları, Sevim EFE'nin eşi; Orhan EFE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sümer Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Sümer Mahallesi aile mezarlığına defnedilecektir.

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  • Engin ESKİCİOĞLU23 Haziran 2018 . 01:02

   Arkadaşım Orhan Efe'nin vefatından dolayı çok üzüldüm, Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum,Yüce Rabbim
   varsa günahlarını af mekanını cennet ve peygamber efendimize komşu eylesin.
  • Mehmet ÇAYIRLIOĞLU 22 Haziran 2018 . 22:08

   Arkadaşım Orhan Efe'nin vefatından dolayı üzüldüm, Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum, Allah mekanını cennet eyleyesin.
  • ADEM KARAAĞAÇ22 Haziran 2018 . 16:23

   Arkadaşım Orhan Efe'nin vefatından dolayı üzüldüm, Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum, Allah mekanını cennet eyleye
  • İbrahim ORUÇ22 Haziran 2018 . 14:28

   Değerli Kardeşim, arkadaşım aile dostumuz Orhan Efe'nin vefatı ailemizi derinden üzmüştür.Eşine, oğullarına, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.Biz senden razıyız Allah'da senden razı olsun.Mekanın Cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak