Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 20 Haziran Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 20 Haziran Çarşamba)
  20 Haziran 2018
  Vefat edenler (Bugün 20 Haziran Çarşamba)

          Nasip Emlak   

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Okçular Köyü halkından merhum Arif ve Sare ÖZDEMİR'in oğlu, Huriye ÖZDEMİR'in eşi, Elif ÖZDEMİR'in babası, Azra, Seda ve Serdal'ın dedesi, Raif ÖZDEMİR ve Ratip ÖZDEMİR'in kardeşi, Hatice ÖRNEKBAŞ'ın abisi; Hüseyin ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi Bugün Merkez Okçular Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Okçular Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Yeni Pelitçik Köyü halkından Sedaş'dan emekli Mustafa ve Fatma ÇAKIR'ın oğlu, Serkan ÇAKIR ve Sabahat YILDIRIM'ın kardeşleri. Vildan ÇAKIR'ın eşi, Eymen, Efe ÇAKIR'ın babası. Metin BEYDİLİ ve Nafiye BEYDİLİ'nin damadı, Emlakçı Metin YILDIRIM'ın kayınbiraderi; Hakan ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Köroğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çamyayla Yozgat Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Bolu Esnaflarından KOÇ Harfiyat'ın Sahibi İbrahim, Nadi Gül ve Saime GÜL'ün oğlu, Sadık Nadi Gül ve Arzu GÜL'ün kardeşi; Serkan GÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi Bugun Gerede Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Gerede Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Dörtdivan Cemaller Köyü halkından Merhum Hatice ÇAKIROĞLU'nun eşi, Halit, Hüseyin, Yetiş, İsmail ÇAKIROĞLU ve Nebahat ÖZTEKİN'in babaları, Veysel ÖZTEKİN'in kayınpederi; Hasan ÇAKIROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugun Dörtdivan Cemaller Köyü Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          5- Paşaköy Mahallesi Halkından Merhum Rıdvan ve Ayşe YÜCE'nin oğlu, Bahadır YÜCE'nin kardeşi, Kaan, Orkun ve Zeynep YÜCE'nin babaları; Sabahattin YÜCE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Paşaköy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Kıbrıscık ilçemiz Bölücek Köyü Halkından, Bolu Çimento Fabrikası'ndan Emekli Abdullah DİKMEN'in eşi, Kadir DİKMEN ve Güllü Seçil DİKMEN'in anneleri, Nuriye DİKMEN'in kayınvalidesi; Enise DİKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi Bugün Yeni Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          7- Yukarı Hamzebey Köyü halkından merhum İbrahim ve Feride UYGAN'ın oğulları, Hakkı UYGAN ve Merhum Servet UYGAN'ın kardeşi, Muhsine ÖZKAN'ın ağabeyi, Nursel SARIYILDIZ, Aysel ÇELEN ve Nuray UYGAN'ın babaları. Merhum Nihat SARIYILDIZ ve Fikret ÇELEN'in kayınpederi, Nihal GEZER, Berrin Çelen KUTLUKAYA, Fatih ÇELEN ve Tarık SARIYILDIZ'ın dedeleri, Hatice UYGAN'ın eşi; Fazlı UYGAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Yukarı Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

              Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak