Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 19 Mayıs Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 19 Mayıs Cumartesi)
  19 Mayıs 2018
  Vefat edenler (Bugün 19 Mayıs Cumartesi)

         Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

        1- Aşağısoku Mahallesi sakinlerinden Merhum Azize GÜLER'in eşi, Bedrettin, Saadettin, Muharrem GÜLER'in babaları, Nurettin, Nurten, Ali, Arzu, Aslı GÜLER'in dedeleri, Yukarı Çarşı eski esnaflarından Sobacı; ALİ GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

          2- Merhum İlyas BALCIOĞLU ve Fikriye SEVİM'in oğulları, Milli Eğitim'den Emekli Hikmet BALCIOĞLU'nun eşi, Cevher ve Ceyhun BALCIOĞLU'nun babaları, Nejla, Gönül, Leyla, Ersan ve Ercan BALCIOĞLU'nun abileri, Oytun BALCIOĞLU'nun dedesi, Bolu Defterdarlığı'ndan emekli; Ersin BALCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Mudurnu ilçesi Dereçetinören Köyü halkından İlhan ÖNER'in eşi, Erhan ve Melis ÖNER'in annaleri, Tek'ten emekli Merhum Fikret ELMAS'ın kızı, Cavit ve Şafak ELMAS'ın ablası; Ersin ELMAS Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Sümer Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

   

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak