“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor

Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor
  10 Mayıs 2018
  Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyorBolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor

          Bolu İzzet Baba'ya şükranlarını sunuyor
          İzzet Baysal Şükran Günleri Bilim, Kültür Sanat ve Turizm Festivali'nin bu yıl 29'uncusu düzenleniyor. Üç gün sürecek olan etkinliklere Bolu halkının yüksek bir katılımla ilgi göstermesi bekleniyor. 

          Kent Konseyi tarafından organize edilen İzzet Baysal Şükran Günleri etkinliklerinin programı şöyle; 

        11 Mayıs Cuma günü Sabah 09.30'da Anıtpark'ta çelenk koyma töreni yapılacak. Daha sonra eğer hava yağmurlu değilse İzzet Baysal Heykeli'nin olduğu yere kadar bir şükran yürüyüşü olacak. Şükran yürüyüşünden sonra protokol konuşmaları, peşinden Paşaköy mevkiinde İzzet Baysal Vakfı tarafından yapılan bir okul açılışı var. Daha sonra program Mengen'de devam edecek. İzzet Baysal Vakfı tarafından yapılacak olan İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Gastronomi Fakültesi binasının temeli atılacak. Cuma akşamı Kültür Sitesi'nde Belediye Türk Sanat musikisi konseri var. 

         12 Mayıs Cumartesi günü sabah saat 10.00'da Hükümet Meydanı'nda anaokullarının folklor gösterileri olacak. Folklor gösterilerinden sonra Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi'nde kent konseyinin özel bireyler meclisinin, özel çocukların hazırlamış olduğu sergi açılışı yapılacak. Sonrasında stantlar kurulacak Daha sonra bu stantların gezilmesinden sonra Yukarı Çarşı ziyaret edilecek. Orada beyaz et sektörü tarafından halka ikramda bulunulacak. Yine Yukarı Çarşı esnafının protokole vereceği bir öğlen yemeği var. Yemekten sonra İzzet Baysal temalı okullar arası resim, müzik ve şiir gibi yarışmasında dereceye giren çocuklara ödüller verilecek. Ödül töreninden sonra akşam Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Müzik Topluluğu'nun Türk Sanat Müziği konseri Kültür Sitesi salonunda yapacak.

          13 Mayıs Pazar günü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her verilen Sosyal Sorumluluk Ödülü sahibini bulacak. Bu ödül töreni saat13:30'da Ticaret Sanayi Odası salonunda yapılacak. Böylece 29'uncu İzzet Baysal Şükran Günleri tamamlanmış olacak. 

  • burak bayır11 Mayıs 2018 . 10:17

   aaaa nerde o eski izzet baysal şükran günleri düzgün konser bile olmuyo.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak