Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 28 Nisan Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 28 Nisan Cumartesi)
  28 Nisan 2018
  Vefat edenler (Bugün 28 Nisan Cumartesi)

           Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

           1- İhsaniye Mahallesi halkından, Yukarı Çarşı esnaflarından Sırma Demir'in sahibi İsmail İLERİ'nin eşi, Merhum Ahmet, Tefik İLERİ ve Fahriye ŞAHİN'in anneleri, Şükran, Nejla İLERİ ve İsmail ŞAHİN'in kayınvalideleri, Serkan, Serdar, Ece ve Pınar İLERİ'nin babaanneleri, İbrahim ve Barış ŞAHİN'in anneanneleri; Fethiye İLERİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Merkez Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

              2-Seben İlçesi Tazılar Köyü halkından, Merhume Fatma ÇELEN'in oğlu, Satılmış, Hatice, Mehmet ÇELEN, Fadime SAKA ve Emriye KIRÇA'nın kardeşi, Necmi KIRÇA'nın kayınbiraderi, Nurcan ÇELEN'in eşi, Nurcan GORAL, Berat ve Burak ÇELEN'in babaları, Çelen Mermerit'in sahibi; Bekir ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

   

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak