Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 26 Nisan Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 26 Nisan Perşembe)
  26 Nisan 2018
  Vefat edenler (Bugün 26 Nisan Perşembe)

      Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- Ovadüzü Mahallesi halkından, Merhum Hüseyin ÇAYLAK'ın eşi, Merhume Fethiye ve Mukaddes DEMİREL'in ablası, Mustafa, Hikmet, Ziya ÇAYLAK ve Fikriye ALTINKAYA'nın anneleri; Lütfiye ÇAYLAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Ovadüzü Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         2- Çıkınlar Mahallesi halkından, Hatice ÇELİK'in eşi, Köy Hizmetleri'nden emekli Galip ÇELİK, emekli Polis Memuru İbrahim ÇELİK ve Safiye ALTINKESEN'in babaları, Asiye ONUR ve Şeref AYTUGAR'ın abileri, Ender, Önder, Zuhal, Hilal ve Burak'ın dedeleri; Ahmet ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         3- Mudurnu İlçesi Dereçetinören Köyü halkından, İsmail KAYA'nın eşi, Zeki, Remzi, Ramazan KAYA'nın anneleri, Naile, Müyesser, Raziye KAYA'nın kayınvalidesi, Aynur, Nihal, Meral, Adem, Damla ve Çağla KAYA'nın babaanneleri; Fatma KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Dereçetinören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Avşar Köyü Gidiriş Mahallesi halkından, Mürvet GÜNEY'in eşi, Yaşar ve Şaziment ÖZDEMİR'in enişteleri; Yakup GÜNEY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Avşar köyü Gidiriş mahallesi caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          5- Mudurnu İlçesi halkından, Nimet TANESEN'in eşi; Mustafa TANESEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün saat 10:00'da Karaçayır mahallesindeki evinden alınarak Mudurnu ilçesi Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çiçek Yaylası Mezarlığı'na defnedilecektir.

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak