Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 25 Nisan Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 25 Nisan Çarşamba)
  25 Nisan 2018
  Vefat edenler (Bugün 25 Nisan Çarşamba)

      Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Mudurnu İlçesi Güllüören Köyü halkından, İsmail, Muzaffer ULU, Emine AKBULUT ve Merhume Müzeyyen YALÇIN'ın  anneleri, Cavit, Murat ULU, Neziha ERYILMAZ, Selçuk YALÇIN ve İsmail AKBULUT'un nineleri; Sadiye ULU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Güllüören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından Merhume Hatice ATALAY'ın eşi, Merhume Emine ÖZÇELİK, Afer ATALAY, Mariye EYMÜR ve Hayriye ÖZ'ün babaları; Ahmet ATALAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Seben İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          3- Kuzfındık Köyü halkından Merhume Şerife KARAKAYA'nın eşi, Ali Rıza KARAKAYA'nın babası, Sevim KARAKAYA'nın kayınpederi, Esra DOĞAN ve Yunis KARAKAYA'nın dedesi; İsmail KARAKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Gökcesu Beldesi Kayabaşı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kayabaşı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Mengen İlçesi Merhum esnaflarımızdan Asım ERDOĞAN'ın eşi, Mengen İlçemiz esnaflarından Arif ERDOĞAN'ın ve Fahriye TÜFEKÇİ'nin annesi; Müzeyyen ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

           Cenazesi 25 Nisan günü Türkbeyli Mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Kavacık Köyünde defnedilecektir.

         5- Karaköy Mahallesi halkından Merhum Cemil ŞEN'in eşi, Merhum İsmail, Kemal, Hatice ŞEN, Fatma ve Ayşanım GÖKDEMİR'in anneleri, Hasan, Mehmet ve Merhum Hüseyin BİLGİ'nin kardeşi; Nazile ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Karaköy Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecek.

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak