Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 2 Nisan Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 2 Nisan Pazartesi)
  2 Nisan 2018
  Vefat edenler (Bugün 2 Nisan Pazartesi)

        Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Sarıcalar Mahallesi halkından merhum Salih ve Merhume Hayriye Türe'nin oğlu, Hacer Akça, Müyesser Bostancı, Mürüvet Türe, Emine Bayraktan'ın kardeşleri, Mürvet Türe'nin eşi, Erkan, Ertan, Nihal Türe'nin babaları, Emekli Öğretmen; Salim TÜRE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  vefat etmiştir.

          Cenazesi bugün Sarıcalar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir. 

         2- Mengen İlçemiz esnaflarından Merhum Durmuş EREN'in eşi, eski esnaflardan büfeci Durmuş EREN'in annesi, Erol, İsmail ve Ümit AYDOĞAN'ın halaları  Makbule EREN(99) Hak'kın rahmetine kavşmuştur. 

           Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

         3- Endütsri Meslek Lisesi öğretmenlerinden Merhum Recep Karban'ın Eşi, Süheyla Gürses, Semra Sönmez ve Selma Kesmen'in Annesi, Egemen Kesmen'in Anneannesi, İbrahim Kesmen'in Kayınvalidesi; Tenzile KARMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir. 

         4- Yakabayat Köyü halkından Merhum Tahsin ve Nazmiye Çelik'in Oğlu, Asım Çelik ve Sezai Çelik'in Ağabeyi, Rasime Çelik'in Eşi, Vedat ve Sedat Çelik'in Babaları, Harun, Faruk ve Gülsenur Çelik'in Dedeleri, Nevin ve Gülşen Çelik'in Kayınpederi; Kazım ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
            Cenazesi bugün Aşağı Soku Mahallesi Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağı Soku Mahallesi Mezarlığı'nda defnedilecektir.

         5- Seben ilçesi Kuzgölcük köyü halkından, Sabire Dede'nin eşi, İdris ve Şakir Dede'nin babaları, Cehyun, Aydanur, Melih ve Semih Dede'nin dedeleri; Adem DEDE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

             Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak