Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 1 Nisan Pazar)

Vefat edenler (Bugün 1 Nisan Pazar)
  1 Nisan 2018
  Vefat edenler (Bugün 1 Nisan Pazar)

        Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

           1- Borazanlar Mahallesi halkından, Merhum Postacı Hacı Durmuş ÖZCAN ve Merhum İsmet ÖZCAN'ın oğlu, Merhum Sevim ÖZCAN ve Merhum Mali Müşavir Tahsin ÖZCAN'ın kardeşi, Müyesser ÖZCAN'ın eşi, Çiğdem, Diğdem, İrem ve İlker ÖZCAN'ın babaları, Ziraat Bankası'ndan emekli Meliha ÖZCAN'ın kayınbiraderi, Özlem ve Öktem ÖZCAN'ın amcaları; Ahmet Muhsin ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2- Seben İlçesi Karaağaç Köyü halkından, Müzeyyen KARMAN'ın eşi Uğur KARMAN ve Nediman CİRİT'in babası, Murat CİRİT'in kayınpederi; Rafet KARMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Seben Karaağaç Köyü Camii'nde kılınacak, İkindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          3- Mengen İlçemiz GENTAŞ Fabrikası emeklilerinden Cengiz ÜNAL'ın kayınbiraderi, Yalakkuz Gözderesi İmamlar Mahallesi halkından; Bayram EKEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

            Cenazesi bugün Salmanlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

         4- Yeniçağ İlçesi  Hamzabey Köyü halkından, Fatma SAĞIR'ın eşi, Emine GEYİK ve Şükran KAYALIOĞLU'nun babaları Yücel KAYALIOĞLU'nun kayınpederi; Yakup SAĞIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yeniçağ Hamzabey Köyü Sağırlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Köroğlu Devlet Hastanesi doktorlarımızdan Özgür ASLAN ve Fizik Tedavi Hastanesi doktorlarımızdan Sevgi ASLAN'ın anneanneleri; Hikmet BENLİGİL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

             Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak