Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 31 Mart Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 31 Mart Cumartesi)
  31 Mart 2018
  Vefat edenler (Bugün 31 Mart Cumartesi)

        Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

           1- Mudurnu İlçesi Sarpuncuk Köyü Hencepler Mahallesi halkından, Tahsin OĞUZ'un abisi, Necati OĞUZ, Hayriye HALICIOĞLU, Ülviye ERTOZAN ve Nurhan YILMAZ'ın babaları; İsmail OĞUZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kabaklılar Mezarlığı'na defnedilecektir.

          2- Pelitcik Köyü halkından, Pamukbank'tan emekli Emine ERİŞMİŞ'in eşi, öğretmen Musa ERİŞMİŞ, Nurşen ve Gönül'ün babaları, Orüs Kereste Fabrikası'ndan emekli; Mehmet ERİŞMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Alpağut Mahallesi halkından Merhum Kemal SERİN'in eşi, Gülsen ve Metin SERİN'in anneleri, Pelin ve Selin SERİN'in babaanneleri, Barış ve Taner TUNCA'nın anneanneleri, Sedat TUNCA'nın kayınvalidesi, Mustafa ve Ziya İFKAN'ın ablası; Cevriye SERİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         4- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Hacı Postacı Durmuş ÖZCAN ve Merhum İsmet ÖZCAN'ın oğlu, Merhum Hacı Sevim ÖZCAN ve Merhum Mali Müşavir Tahsin ÖZCAN'ın kardeşi, Müyesser ÖZCAN'ın eşi, Çiğdem, Diğdem, İrem ve İlker'in babaları, Gamze ERDEMGİL'in dedesi, Ziraat Bankası emeklisi Meliha ÖZCAN'ın kayınbiraderi, Öktem ve Özlem ÖZCAN'ın amcaları; Akbank'tan emekli; Muhsin ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
          Cenazesi yarın (1 Nisan Pazar günü) Borazanlar Camii'nde kılınacak öğlen ve cenaze namazından sonra Paşaköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.
   

             Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak