Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 24 Mart Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 24 Mart Cumartesi)
  24 Mart 2018
  Vefat edenler (Bugün 24 Mart Cumartesi)

     Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

            1- İstanbul Bolulular Derneği eski Başkanı, Merhume Seher ve Merhum Abdullah Karageyik'in oğlu, Metin, Tekin ve Sadettin Karageyik'in kardeşi, Av. Özge Ayöz ve Atacan Karageyik'in Babaları, Burak Ayöz'ün Kayınpederi, Alp ve Aylin Ayöz'ün dedeleri, Memnune Karageyik'in Eşi, İstanbul Barosu Avukatlarından; Ö. Çetin KRAGEYİK(70) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

              Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedilecektir.   

         2- Kültür Mahallesi halkından, İsmail KURT'un eşi, Firdevs KÖSE, Zakire KOÇ ve Ayşe KÖSE'nin anneleri, Nurettin KÖSE, İlyas KOÇ ve Merhum Yunus KÖSE'nin kayınvalidesi; Fatma KURT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Pembe Ulaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          3- Paşaköy Mahallesi halkından, Kemal DEMİREL'in eşi, emekli Öğretmen İsmail DEMİREL'in annesi, Esra GERCİK ve Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Adnan DEMİREL'in babaannesi; Emine DEMİREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Gerede İlçesi halkından, Necmi AYDIN'ın babası, Bolu esnaflarından Seyit Ali AYDIN ve Veli AYDIN'ın dedesi; Hüseyin AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Gerede İlçesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yazıkara Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

          5- Nimet GÜNGÖR'ün eşi İnci GÜNGÖR'ün babası, Gerede ilçesi Tapu Müdürü; Eyüp GÜNGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Ankara İli Çamlıdere İlçesi Atca Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

             Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak