Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Zabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdi

Zabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdi
  13 Ocak 2018
  Zabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdiZabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdiZabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdiZabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdi

       Zabıta sarımsaklara el koydu, sonra da geri verdi
       Aktaş Mahallesi Taşhancılar Caddesi'nde, Bolu Belediyesi Zabıta ekipleri ile bir vatandaş arasında yüksek sesle münakaşa yaşanırken, olayı seyreden vatandaşlar önce kaldırıma çıkma yapan manav dükkanı sahiplerine, zabıta ekiplerinin kaldırıma taşmaması konusunda uyarı yaptığını zandı.  
       Ancak çok geçmeden anlaşıldı ki; elinde gezdirerek sarımsak satan bir kişiyi bu manavın önünde kıstıran zabıtalar sarımsaklara el koymak istiyorlarmış. Münakaşa da bu yüzden miş. Sarımsaklara el koyan zabıta ekipleri, sarımsakları zabıta aracının bagajına koyunca mesele daha iyi anlaşıldı. 
        Ancak çok geçmeden sarımsakları zabıtaya kaptıran sarımsakçı, olay yerinden uzaklaşıp 2-3 dakika içinde yanında patronu olduğu tahmin edilen bir kişiyle geri döndü. Sarımsakların esas sahibi olduğu düşünülen bu kişi ile zabıta arasında geçen kısa bir diyalog sonrasında, 5 dakika önce zabıta ekipleri el koyduğu sarımsakları geri vermek zorunda kaldı. 
        Zabıta ekipleri ile sarımsakçı arasında geçen bu münakaşa ve ilginç diyolog, sarımsakçının zaferiylye sona erdi.    
   

  • Muro14 Ocak 2018 . 13:58

   Adamın varsa işi çözersin,burası Bolu her türlü her şey olur.Dayın olursa dağı aşarsın,yoksa düz yolda evin yolunu şaşırıyorlar...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak