Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vali'ye 8 yıl 9 ay hapis cezası

Vali'ye 8 yıl 9 ay hapis cezası
  12 Ocak 2018

         Vali'ye  8 yıl 9 ay hapis cezası      

         Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden yargılanan eski Bolu Valisi İbrahim Özçimen'e, “silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan 8 yıl 9 ay hapis cezası verildi.

        Ankara 16. Ağır Ceza Mahkemesince görülen duruşmaya Özçimen, tutuklu bulunduğu Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumundan, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığı ile katıldı.

        Mahkeme Başkanı Sabahattin Sarıdoğan, sanık ve avukatının cumhuriyet savcısının esasa ilişkin mütalaasına karşı savunma yaptığını, karar aşamasına geldiklerini ifade etti.

        Son sözü sorulan Özçimen, mahkeme heyetine “Doğru karar vereceğinize inanıyorum” diyerek beraatini istedi.

        Türk Metal'den MESS'e Türk Metal'den MESS'e
  Duruşmaya verilen aradan sonra kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Özçimen'e “silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan 8 yıl 9 ay hapis cezası verdi.

        Hükümle birlikte tutukluluğuna karar verilen Özçimen'in, FETÖ'nün kriptolu haberleşme programı “ByLock”u kullandığı belirlenmişti.

  • seben1413 Ocak 2018 . 14:16

   ülkenin geleceğini çaldılar..bu fetö cüüler dua etsinler ki ülke kötüye gitmesin...
  • Valiye ceza 13 Ocak 2018 . 11:36

   Bir zamanlar üniversite de olan huzursuzlukları bu zata anlatmıştık, boşverin karışmayın demişti.  Vali ceza aldı, rektör serbest adalet nerde. İkizi her zaman beraberdi.. gece gündüz beraberdi. O zaman suçlu benim

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak