Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Başkan ve 17 kişi hakkında suç duyurusu 

Başkan ve 17 kişi hakkında suç duyurusu 
  14 Ocak 2018

         Başkan ve 17 kişi hakkında suç duyurusu 
         Bolu'da 17-25 Aralık öncesinden beri FETÖ'cülere karşı verdiği mücadele ile bilinen araştırmacı gazeteci İmdat Aslan, “FETÖ ile mücadeleyi sekteye uğratma, FETÖ ile ilgili tespitlerin, şikayetlerin ve tanıklığın itibarsız hale getirilmesi, perdelenmiş ve organize şekilde hareket ederek çıkar amaçlı yapılanma içinde oldukları ve nüfuslarını bu yönde kullandıkları ve algıya yönelik kumpas kurma ve kuvvetli suç şüphesi iddiasıyla” Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve 17 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. 
           İmdat Aslan Gazetemize yaptığı açıklamada, “bu şikayetimi araştırmacı gazeteciliğimin yanında ulaştığım bilgiler ve delilleri suç duyurumla birlikte savcılığa sundum. Bu delillerin bir kısmını daha önce Cumhurbaşkanımıza ve devletimizin ilgili güvenlik birimlerine ulaştırmıştım. Bu bilgiler ışığında Cumhurbaşkanımızın Bolu'ya gösterdiği hassasiyetle birlikte, yargıyı ilgelendiren tarafının da olduğunu düşünerek bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulundum” dedi.             

           Araştırmacı gazeteci kimliği ile özellikle 17/25 Aralık öncesi FETÖ yapılanmasına yönelik araştırmaları ve isabetli tespitleri ile gündeme gelen İmdat Aslan, başta Belediye Başkanı Alaaddin Yılmlaz, Bolu FETÖ Çatı Davası'nda sanık olarak yargılanan Abdullah Onur, Bolu  Belediyesi meclis üyesi ve Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Ak Parti eski İl Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Nurettin Doğanay başta olmak üzere birçoğu belediye meclis üyesi, belediyeye iş yapan iş adamları ve özel okul sahipleri olan 17 kişi hakkında Bolu Cumhuriyet Başssavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
          Başsavcılığa verdiği şikayet dilekçesinde bu şahısların nüfus ve sıfatlarını çıkar amaçlı olarak kullanarak, organize şekilde hareket ederek, insanlara baskı yaptıkları, dolaysıyla FETÖ ile mücadele mücadele sürecinde şikayetçi, müşteki ve tanık oalarak mücadele eden şahsımı itibarsız hale getirecek FETÖ davalarındaki tanıklığıma gölge düşürecek davranış içinde olma iddiasıyla Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
          Edinilen bilgiye göre suç duyurusuna konu olanların isimleri şöyle:

   

  Alaaddin Yılmaz
  Abdullah Onur
  Necip Çarıkçı

  Nurettin Doğanay
  Av. Fikret Çıracı
  Aytaç Eskioğlu 
  Yaşar Taşkıran
  Hüseyin Tekin
  Aydoğan Tekin
  Abdullah Alemdar
  Emirhan Yaman
  Ebru Akin
  Eşref Tarsuslu
  İlhami Ertem
  Necdet Adak
  Cavit Demir

  Süleyman Öztürk 
  Abdullah Abat

  • hasan17 Ocak 2018 . 17:35

   Hakikaten bu isimlerin ne iş yaptıklarıda yzaılmalı
  • figen16 Ocak 2018 . 12:55

   Kamuran bey keşke karşılarına ne iş yaptıklarınıda yazsaydınız
  • Mehmet DEMİREL16 Ocak 2018 . 09:10

   Aynen acil ve şiddetli şekilde incelensin bu isimler eksiği var fazlası yok
  • nejdet uçak15 Ocak 2018 . 14:25

   bunlar  hakında  KHK  ile dokunulmazlık cıktı..
  • hakan 14 Ocak 2018 . 21:10

   18.maddeden milletin canını yakan başkan
  • İsmail hakkı özden14 Ocak 2018 . 11:56

   Bolunun  aslanı var, ilçelerine  aslan vermmiyolar,  çıkmıyor  çok    büyük  aksaklık ve  eksiklık var  ne olur  aslanlar  görev başına,************
  • hacı14 Ocak 2018 . 11:10

   BOLU SENİNLE GURUR DUYUYOR.kalemine  yüreğine sağlık.
  • Cahil14 Ocak 2018 . 09:13

   Üniversite ve eski rektör aklandı mı şimdi? Fetonun kardiyaloğunu (Mehmet Yazıcı) Düzce Üniversitesinden kim alıp getirdi? Kenan Gümüştekini kim aldı ve hayrettin ile birlikte  Rek. Yrd ve Başhekimliği becayiş olarak kimler kullandırttı? Diş Hekimliği Fak. Temizlendi mi? İsmet ve ekibi gitti mi acaba, yoksa kriptolar var mı? Erdal Kardeşini Önce Mudurnu sonra BMYO, Baldızını BMYO, Kayınbiraderini GMYO ve kayınbiraderinin hanımını Tıp fakültesine ve kayınbiradergillerden olanı FTR hastanesine başhekim. Üniversite adeta karargah haline gelmiş Ne diyelim, Herkesin bir hesabı var ise Yüce ALLAH'ında bir hesabı vardır. İmdat gibi gazeteciler tabiri caiz ise yırtınıyorlar ne destek var ne ilgilenen var. ALLAH Cumhurbaşkanımıza yardım etsin.
  • Boşver13 Ocak 2018 . 18:05

   Belediye Avukatı vardı; Bayan. Fetodan görevinden uzaklaştırıldı. Yıllarca Başkanla bir sürü garibanın canını yaktılar. E ne olacak bu davalar. Fetocu arkadaşları ile birlikte yasa-masa dinlemeden kazandıkları davalar, belediye başkanının yanına kar kaldı. Nasıl garip ilişkiler, çözen var mı? Araştıranda yok zaten.
  • REİSİN İŞİ ZOR13 Ocak 2018 . 15:01

   Cumhurbaşkanımızın etrafını ağ gibi örmüşler,bukadar hainlik bukadar ihanete rağmen hala daha vekil olarak-oda Bşk.olarak-il başkanı olarak-belediye başkanı olarak hala görevde dur.
   Bütün işaretleri bulunan örgütcüler hala neden dışarda? (ters lale den - banka hesabına yapılaşma izinlerinden çocuklarını onların okullarında okutmalarına kadar)
   Fetö'cülerle mücadele edilip kökleri kurumazsa bunlardan olanlardan da hayır gelmez. Gizli gizli haltlat karıştırdığını zamanlar er yada geç devletin tokadını yiceksiniz. DANSÖZLÜĞE gerek yok,paşa paşa gidin devletin şefkatli kollarına teslim olun.TV VE GAZETE sahiplerine kurduğunuz kumpaslarda çıkacaktır.
   Allah REİSİCUMHUR'a güç versin de şu sünepe kendini bi halt sanan eziklerden ülkemizi arındırsın.
  • bolulu13 Ocak 2018 . 12:39

   Bu listenin bir kısmı güçlünün yanında olanlar, bir kısmı para nerdeyse orda olanlar, bir kısmı belki şikayet konusu olabilir.
  • rektör13 Ocak 2018 . 11:41

   Rektörü unutma
  • rektör serbest13 Ocak 2018 . 11:37

   ya peki rektör nerde bunun neresinde. O da üniversiteyi ve kadaroları kendi menfaaati için sattı ama adam kurtuldu. Onu kim kurtardı bilmiyoruz  açığa alınıd deniyor.. bu doğru mu
  • erkan13 Ocak 2018 . 11:05

   Ben bile duydum. nuretini başkan sectirmek için tüm muhalif sesleri susturma operasyonunu. onun için basın organına kumpas kurularak yok  neymiş abdullah onur"a şantaj yapılmış. La arkadaş nuretinin kankisi adam , ve bu ekipte kimin ne mal olduğunu herkes biliyor.
  • serkan korkmaz13 Ocak 2018 . 11:01

   Gercekten ancak bukadar isAbetli isimler olabilirdi.  Helal olsun cesur yurek imdat arslan.. sonuna kadar destekciniz.  
  • Metin13 Ocak 2018 . 04:32

   Bolu yu parsel parsel parçalayan bu şahıslar,kendi makam ve koltuklarını kullanarak bazı çevrelere haksız kazanç sağladılar.adalet önünde herkes hesap vermeli vermeyen diyer tarafta verir,artık.
  • Muro13 Ocak 2018 . 03:58

   Halen daha koltuk işgal etmeleri abest açığa alınıp detaylı incelensin.bu milletin fetulahçıdan çektiği yeter.haksız kazanç,ve mevki sahibi oldular.yedi göbeği incelensin...
  • Ali12 Ocak 2018 . 22:51

   İmdat Aslan'ın bu suç duyurusunu haklı buluyorum
  • Gungor Abak12 Ocak 2018 . 21:23

   Bu çamyayla köyünde devlet ormanını parseleyip kendilerine mezarlık ve mesire sahası yapanlar ve Orman bölge müdürü hiç bir işlem yapmamış onlardamı bunlardan Gazatenizde kaç sefer gündeme geldi.buyrun al bir haber daha orman bölge müdürümüze
  • ayhan12 Ocak 2018 . 20:08

   BOLU SENİNLE GURUR DUYUYOR.kalemine  yüreğine sağlık.
  • polat bozacı12 Ocak 2018 . 18:08

   farklı ve masal olmayanlarla gel bize...
  • hakan12 Ocak 2018 . 18:05

   Çatı davasında tanıkmış da maden niye gazateler yazmamış.Dikkat ettiniz mi bu adamla ilgili gazeteler hiç bir şey yazmıyor.Bu arada tutuklu televizyoncu ile birlikte bu da göz altına alındı ve halen aklandığına dair bir haber duymadık...
  • AS12 Ocak 2018 . 16:15

   buna yuuuh artık denilir.. böylelikle güvenirliligini kaybetti..
  • ACAYİP İSABETLİ LİSTE12 Ocak 2018 . 14:23

   Sayın İmdat Bey (bir cesur gazeteci daha);
   Cesaretinizden ve tespitlerinizden dolayı sizi tebrik ederim,Allah siz ve sizin gibilerden razı olsun. Liste birebir cuk oturmuş.
   Sayın Cumhurbaşkanımız Bolumuza bu konuda hassas yaklaşıyor demişsiniz ya! Bahsi geçen listede AKP saflarında koşturan oda başkanı sıfatında,belediye başkanı sıfatında,encümene geçirilen bile isimler varken bu nasıl hassaslık?
   REİS 2019 SEÇİMLERİ ÖNCESİ FETO OLUŞUMUNU MİNİMUMA İNDİREMEZSE işi zor.
   .Bahsi geçen isimlerin çoğunun konsorsiyum gibi hareket ettiğini bilmeyen yok.Allahım devletimize zeval verme!üç kuruşluk dünya menfaati için bu güzel ülkenin güzel insanlarına ihanet edenlerin tez zamanda belalarını ver
  • Tespitçi12 Ocak 2018 . 13:23

   Bir cuma klasiği daha. Akp, Bolu il teşkilatının yediği naneler her hafta açığa çıkıyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak