Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Belediye Başkanı için 25 yıl hapis isteniyor

Belediye Başkanı için 25 yıl hapis isteniyor
  10 Ocak 2018

          Belediye Başkanı için 25 yıl hapis isteniyor
          Tacizden tutuklanan belediye başkanı için 25 yıl hapis istemi
  Bu haber 10 Ocak 2018 - 14:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.
  Bolu'da, geçtiğimiz yıl Ekim ayında sosyal paylaşım sitesi üzerinden tanıştığı hemşire T.D.'yi Bolu'daki evine götürerek taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik'e 25 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

          Bolu'da, geçen yıl Ekim ayında, sosyal medya hesabı üzerinden tanıştığı hemşire T.D.'yi, siyasi çevresini kullanarak iş bulma vaadiyle Bolu'ya çağıran Taşkesti Beldesi Belediye Başkanı Saim Çevik hakkında T.D.'ye yönelik olarak, “basit cinsel saldırı”, “hürriyeti tahdit” ve “kasten yaralama” suçlarından 25 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

         Belediye Başkanı Saim Çevik'in hemşire T.D.'ye karşı işlediği iddia edilen taciz ve diğer suçların ayrıntılı olarak anlatıldığı Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameye göre, Bolu'da bir cafede buluşan Çevik ve T.D., daha sonra Çevik'in teklifi üzerine ikili alkollü bir mekana gittiler. Alkol aldıktan sonra mekandan ayrılan Çevik ve T.D. daha sonra başka bir alkollü mekana gittikleri sırada Saim Çevik hemşire T.D.'yi arabada zorla öpmeye çalıştı. T.D.'nin iddiasına göre, Saim Çevik kendisini ikinci gittikleri mekana zorla götürerek içki içmeye de zorladı.

          “Seni bu halde eve gönderemem, bu ev de artık senin”

           Şahıslar alkol aldıktan sonra Saim Çevik yanında bulunan T.D.'yi Bolu'daki evine götürdü. T.D.'ye, "Seni bu halde eve gönderemem. Bundan sonra senin arkandayım. Bu ev de artık senin” diyerek ikna etmeye çalıştı. Çevik'in ikna çabasının ardından evden çıkamayacağını anlayan T.D. ise kendisini tuvalete kilitleyerek, bir yakınına evin konumunu atarak yardım istedi.

  • seben14s11 Ocak 2018 . 14:49

   ver MEHTERİ,,,
  • Ceylani 11 Ocak 2018 . 12:36

   Sn Alagözoğlu Bu Heber ulusal medya da dahil bir çok yerde okunmakta . ancak benim için yazılan haber olarak yapılanların hiç bir anlamı yok. Bu kişi ne kadar yıl ceza alırsa alsın ya da almasın bu kendisini ilgilendirir benim açımdan bu kişinin ya da bu gibi zaafı olanların Belediye Başkanı olarak Bir siyasi partiden aday gösterilmesidir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak