Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 10 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 10 Ocak Çarşamba)
  10 Ocak 2018

     Nasip Emlak 
         Hayırlı alışverişlere imza atar !
             Satılık & Kiralık
       Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
           Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
         Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- Karamanlı Mahallesi halkından, İş Bankası'ndan emekli Merhum Tahir FİDAN'ın eşi, Safiye, Gülcan, İsmail ve İlhan FİDAN'ın anneleri, Muharrem ÇİLKARA ve Sami ÇAKIR'ın kayınvalidesi; Safure FİDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          2- Kıbrıscık İlçesi Bölücekkaya Köyü halkından Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü, Murat DİKMEN'in eşi, Başak ve Kutay DİKMEN'in anneleri, Merhum Ferhat OFLAZ'ın kızı, Ahmet ve Naci OFLAZ'ın ablaları, Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü personeli; Serpil Ferda DİKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Kıbrıscık Bölücekkaya Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          Cenaze için Saat:13:30'da Aktaş Camii önünden araç kaldırılacaktır.

         3- Değirmenderesi Köyü Evri mahallesi halkından Merhume Ayşe ÇAMAŞIRCI'nın eşi, Eski Muhtar; Dursun ÇAMAŞIRCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Değirmenderesi Köyü Evri Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Çamlıca Köyü halkından Gökhan ve Furkan MAVİ'nin babaları, Halil, Mustafa, Kasım, Tenzile ve Fatma'nın kardeşleri; Bünyamin MAVİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Düzce Kaynaşlı Çamlıca Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          5- İhsaniye Mahallesi sakinlerinden merhum Hacı İbrahim KUBİLAY'ın eşi, Behzat ve Merhum Şirzat Kubilay'ın Anneleri, Asiye ve Fatma Kubilay'ın kayınvalidesi, Burak, Murat, Oğuzlap, Baturalp, Gül ve Elif Miray'ın Babaanneleri; Semiha KUBİLAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi yarın (11/01/2018 Perşembe günü) Gölyüzü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. 

           Not:Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak