Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 9 Ocak Salı)

Vefat edenler (Bugün 9 Ocak Salı)
  9 Ocak 2018

     Nasip Emlak 
         Hayırlı alışverişlere imza atar !
             Satılık & Kiralık
       Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
           Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
         Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

         1- İhsaniye Mahallesi halkından, Oktay ÇELEBİ'nin eşi Merhum Celal ve Vasfiye YAZICI'nın kızı Merhum Faruk ve Gülfidan ÇELEBİ'nin gelini, Gülşen, Nurşen, Müjdat ve Mithat'ın kardeşi, Melisa ve Ege ÇELEBİ'nin anneleri; Hatice ÇELEBİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Gölköy Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben Kızık Köyü halkından Hatice ERMİŞ'in eşi, Ahmet ERMİŞ ve Meryem TEPETAŞ'ın abisi, Neriman ÇAMLI ve Alaattin ERMİŞ'in babası, Betül ve Mehmet ÇAMLI, Serkan ve İsmail ERMİŞ'in dedesi, Zehra ERMİŞ ve KUDRET ÇAMLI'nın kayınpederi, İl Sağlık Müdürlüğü'nden emekli; Hacı Hasan ERMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
           Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. Namazdan önce Mevlid-i Şerif okunacaktır.

       3- Dodurga Mahallesi halkından Merhum Ali Teke ve Nazile Teke'nin Oğlu, Seyfettin Teke ve Mukaddes Turan'ın Kardeşi, Huri Teke'nin Eşi, Ali ve Gülhan Teke'nin Babaları YSE'den emekli; Murat TEKE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Dodurga Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Çamyayla Köyü halkından Merhum Mustafa ve Emine YILMAZER'in gelinleri, Köy Hizmetleri'nden emekli Halil YILMAZER'in eşi, Bolu Belediyesi çalışanlarından Mehmet, İsmail, Engin YILMAZER, Hatice KARA, Münevver ÖZKAN ve Sabahat LAY'ın anneleri; Nafiye YILMAZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.    

          5- Pelitçik Köyü  Karagözler Mahallesi halkından, Rahime ÖZCAN'ın eşi, Şükrü ve Asiye ÇELİK'in babaları; Bekir ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Pelitçik Köyü Karagözler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Kastamonu ilinde defnedilecektir.

          6- Karaköy Mahallesi 1. etap Toki halkından Merhum Mehmet ÇANKAYA'nın eşi, Niyazi ÇANKAYA  ve Fevziye GÖKALP'in anneleri, Nail GÖKALP'in kayınvalidesi; Safiye ÇANKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün 1.etap Toki'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak