Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 8 Ocak Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 8 Ocak Pazartesi)
  8 Ocak 2018

      Nasip Emlak
         Hayırlı alışverişlere imza atar !
             Satılık & Kiralık
       Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
           Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
         Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Alpağut Mahallesi halkından, Sanayi esnafından Garaj Oto Sahibi Nejat Bahar Gürsoy ve Güler Kırcalı'nın Babaları, Rafet Kırcalı'nın Kayınpederi, Berkay, Beray ve Yiğit'in Dedeleri; Murat GÜRSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
           Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Özel İdare'nin arkasındaki Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'nda defnedilecektir.

           2- Karaköy Mahallesi 1. etap Toki konutlarında ikamet eden Mediha YAVUZ'un eşi, Adalet, Yalçın, Hakan ve Merhum Hürriyet YAVUZ'un babaları, Merhum Kamile SALUR, Merhum Emekli Öğretmen Bayram Ali YAVUZ, Sağlık Meslek Lisesi'nden emekli Haşim YAVUZ ve Gülser TAŞOĞLU'nun kardeşi, Öğretmen Elif, Hilal ve Ecehan'ın dedeleri, Özkan, Özgür, Özlem, Hicret, Serpil, Serdar ve Emrah YAVUZ'un amcaları, Nermin SALUR, Kadir, Fatih, Tolga TAŞOĞLU ve Fatma ATABEK'in dayıları, Bolu Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü'nden emekli, Bolu Turizm Derneği kurucusu, gazeteci, yazar ve MHP eski il ve ilçe başkanı; Raif YAVUZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Hacınakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         3- Dereceören Köyü halkından, Hasan VARLIK'ın eşi, Merhume Ayşe ve Yunis UÇAR'ın kızı, Nebahat AKDOĞAN, Mehmet VARLIK, Nezahat SAK, Burhan VARLIK ve Nezaket YAZANOĞLU'nun anneleri; Gümüş VARLIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dereceören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          4- Merhum Celal Yazıcı ve Vasfiye Yazıcı'nın kızları, Merhum Faruk Çelebi ve Gülfidan Çelebi'nin gelinleri, Gülşen, Nurşen, Müjdat, Mithat'ın kardeşleri, Oktay Çelebi'nin eşi, Melisa ve Ege'nin anneleri; Hatice ÇELEBİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
            Cenazesi yarın (09 ocak salı günü) İhsaniye Mahallesi Koç Sokak'taki evinden alınarak Gölköy Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Namazdan önce Mevlid-i Şerif okutulacaktır. 

        5- Seben Kızık Köyü halkından Hatice ERMİŞ'in eşi, Ahmet ERMİŞ ve Meryem TEPETAŞ'ın abisi, Neriman ÇAMLI ve Alaattin ERMİŞ'in babası, Betül ve Mehmet ÇAMLI, Serkan ve İsmail ERMİŞ'in dedesi, Zehra ERMİŞ ve KUDRET ÇAMLI'nın kayınpederi, İl Sağlık Müdürlüğü'nden emekli; Hacı Hasan ERMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
           Cenazesi yarın (09.01.2018 salı günü) İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. Namazdan önce Mevlid-i Şerif okunacaktır.

    

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak