Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 7 Ocak Pazar)

Vefat edenler (Bugün 7 Ocak Pazar)
  7 Ocak 2018

      Nasip Emlak 
         Hayırlı alışverişlere imza atar !
             Satılık & Kiralık
       Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
           Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
         Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Kuzörenemirler Köyü halkından Hakan, Memnune, Mustafa, Nermin ve Filiz KOCA'nın babaları, Şemsettin KOCA ve Emine DİNÇER'in abileri, Necati DİNÇER'in kayınbiraderi; Seyfettin KOCA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kuzörenemirler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Kıbrıscık İlçesi halkından Merhum İrfan KÖRPE'nin eşi, Mustafa, Mehmet, Burhan, Erhan, Halil KÖRPE ve Nazmiye ALAOĞLU'nun anneleri, Paşaköy halkından Merhum İbrahim ARIOĞLU'nun  kızı; Fatma KÖRPE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Bilal-i Habeşi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Sazakiçi Muratlar Köyü halkından (Merhume) Durkadın DİNÇ'in eşi, Nazım, Nihat, Murat, İsmail DİNÇ'in babaları, Meliha, Ali, Hülya, Yasemin, Yasin, Fatih, Kübra, Merve, Hatice ve Üçüzlerin dedeleri, Ayşe, Nebahat, Emine, Lale DİNÇ'in Kayınpederi; Durmuş DİNÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sazakiçi Muratlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         Cenaze için Saat:11:00'de Sağlık mahallesi Sazakkent Sitesi önünden araç kaldırılacaktır.

         4- Sanayi esnafından Garaj Oto Sahibi Nejat Bahar Gürsoy ve Güler Kırcalı'nın Babaları, Rafet Kırcalı'nın Kayınpederi, Berkay, Beray ve Yiğit'in Dedeleri; Murat GÜRSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
           Cenazesi yarın (8 Ocak Pazartesi günü) Kültür Mahallesi Özel İdare'nin arkasındaki Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'nda defnedilecektir.    
   

         Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak