Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

CHP Karsu'yla devam dedi  

CHP Karsu'yla devam dedi  
  6 Ocak 2018
  CHP Karsu'yla devam dedi  CHP Karsu'yla devam dedi  CHP Karsu'yla devam dedi  CHP Karsu'yla devam dedi  


        CHP Karsu'yla devam dedi  
        CHP Bolu İl Kongresi bugün gerçekleştirildi. Tek listeyle yapılan kongrede Kazım Karsu yeniden CHP Bolu İl Başkanlığına seçildi. 150 delegenin oy kullandığı kongrede 115 delegenin oyu kabul edildi.

         Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Kongresine, CHP 24. Dönem İstanbul Milletvekili ve Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran,  CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP 24. Dönem Gaziantep Milletvekili ve Eski Bolu Valisi Ali Serindağ, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan katıldı. 

         "Bizler Mustafa Kemal'in torunları ve onun evlatlarıyız"             Kongrenin açılış konuşmasını yapan Kazım Karsu “Mustafa Kemal'in askerleri hoş geldiniz”  diyerek konuşmasına başladı. Karsu konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Ortadoğu'nun yandığı ve ülkemizin dört bir tarafının sarıldığı bir dönemden geçmekteyiz.  Burada aday kim olursa olsun ister ben olayım isterse başka bir arkadaşım olsun hiç fark etmez. Yeter ki Cumhuriyetin felsefesine inanmış, Atatürk'ün yolunda, bu ülkenin temel taşlarına bir parça dahi olsa koymuş ve hizmet etmiş kişiler olarak aynı hedef doğrultusunda mücadele etmekteyiz. O yüzden birbirimizden hiçbir farkımız yoktur. Bizler Mustafa Kemal'in torunları ve onun evlatlarıyız. Ben Mustafa Kemal ekolünden ve onun kadrolarından gelmiş birisinin oğluyum. Cumhuriyet Halk Partisi 4 tarafından sarılı olduğu gibi ülkemizde 4 bir yandan sarılmış durumdadır. Hedef bu ülkeyi ve Cumhuriyeti en başta da Mustafa Kemal Atatürk'ü itibarsızlaştırmaktır. Bir taraftan belediye başkanlarımıza bir taraftan milletvekillerimize bir taraftan bizlere saldırı görülmektedir.  Bizden FETÖ'cü çıkmaz. Biz Mustafa Kemal'in yolundayız. Bizden çıksa çıksa Atatürkçü çıkar. Buraya bizi onurlandırarak geldiğiniz için hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.”
         “Ya İktidar ya İktidar!”
          Kongrede yaptığı konuşmayla dikkat çeken CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran “Daha iyi bir Cumhuriyet Halk Partisi'nin yolu benim manevi mirasım bilim ve akıldır diyen Mustafa Kemal Atatürk'ün yoludur. Tek istikamet Atatürk, tek yol sol, tek yol sosyal demokrasinin evrensel değerleri ve laik demokratik sosyal hukuk devleti, Atatürk Cumhuriyeti'dir. Ya İktidar ya İktidar!” şeklinde konuştu. 
         İyi Partililer “Hayırlı Olsun” dediler
         İlimizde hızlı bir şekilde örgütlenen İYİ Parti Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın ve Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ile yönetim kurulu üyesi Mehlika Arıkan CHP Bolu İl Kongresi'ne gelerek Kazım Karsu'ya ve ekibine başarılar dilediler. İyi Parti üyeleri CHP'lilerden büyük bir ilgi gördüler.
         Kazım Karsu başkanlığındaki yeni CHP Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı;
         Mehmet Akça, Gönül Aykan, Cahide Beşli, Ayşe Eser, Sabri Güngör, Selma Karadoğan, Mustafa Karagöz, Ömer Kırıcı, Hakan Kırmusaoğlu, Mustafa Remzi Kocaman, Tevfik Koç, Tülay Özçelik, Nilgün Özerdoğan, Hüseyin Ekrem Serin, Muhip Turan, Cihan Tutal, Çetin Uç, İsmail Uludağ, İbrahim Can Yılmaz, Naci Yörük.
         İl Disiplin Kurulu: Pırlanta Lütfiye Alemdar, Fatma Alp, Turgut Bilen, Hasan Haydaroğlu, Ahmet Özcan, Emine Özkaya Özçelik, Meral Parlak, Necdet Tercan, Erdal Tombak.
         Kurultay Delegeleri: Veysel Atalay, Tülay Ertozan, Deniz Kahraman, Hüseyin Kazım Karsu, İlyas Özalp, Ersan Türkoğlu.

         

  • Akil9 Ocak 2018 . 09:19

     İlhami Hoca, Kıbrısçık İlçe Kongresi derken !
  • İlhami Candemir8 Ocak 2018 . 17:47

   30 yıllık parti üyesi sıfatı ile kongreye katıldım.Üzülerek ayrıldım.Sanki Kıbrısçık ilçe kongresi idi.Nerede gençlik kolları,nerede kadın kolları,yahu partiyi bu hale getirmek için çok mu uğraştınız. Vallaha siz İzmir marşını değil mehter marşını söyleyin,iki ileri bir geri.Hatta geçmiş kongrelere bakarsak bir ileri iki geri.
  • yazık7 Ocak 2018 . 22:09

   Chp parti teşkilatlarına hiç gerek yok sanırım.Çünkü oy oranları hep % 25 ler civarında.Yani artısı,eksisi yok.Demem o ki ülkede normal şartlar yok.Baskılar, sansürler,yasaklar var ama bunları aşacak teşkilat yapısı  yok.Memuriyetten ve işçilikten gelenden partili olmaz.Siyaset bilgi,birikim,beceri ve tecrübe işidir.Umutlar rafta.Yazık bu vefakar ve cefakar seçmene ve tabikide ülkeye,Bolu ya...
  • Emekliler Lokali7 Ocak 2018 . 08:51

   Ben bu resimde en öne oturmak için birbiriyle yarışan bir sürü ak saçlı emekli adam görüyorum...
  • rasim6 Ocak 2018 . 23:18

   Bu adam seçim zamanlarda diğer zamanlarda PARTİ için en fazla PARA harcayan adamlardan biridir. ADALET YÜRÜYÜŞÜ slayt gösterisinde 2-3 kare gösterseydiniz sanırım bunlar olmazdı. Fakat sen bunu KASITLI bir şekilde yapmadın, tahrik ettin. Sonra da çıkmış BİRLİK-BERAABERLİK diyorsun. Bunda puan kaybeden ERSAN TÜRKoğlu olmuştur.
  • bahtiyar kandemir6 Ocak 2018 . 22:35

   Siz degil misiniz Atatürk'e "kefere" diyen? Siz indirmediniz mi Atatürk'ün meclis odanızda asılı olan resmini? Deniz Baykal degil mi " Altı okun modası geçti!" diye demeç veren? Asıl siz Atatürk'ü itibarsızlaştırıyorsunuz.
  • Ne desek boş...6 Ocak 2018 . 20:33

   Benzinligin arkasına oteli yapana kadar hep bu dede yapsın. Alaaddinin en sevdiği chpli

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak