Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 6 Ocak Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 6 Ocak Cumartesi)
  6 Ocak 2018

      Nasip Emlak
         Hayırlı alışverişlere imza atar !
             Satılık & Kiralık
       Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
           Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
         Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Ağaççılar Köyü halkından, Rahime GÜLER'in eşi, Ahmet Güler, Güler Turizm işletmecisi Tahsin GÜLER ve Meliha DEMİR'in babaları, Mustafa, Ahmet, Ayten GÜLER, İlker, Elif, İlhan YILMAZ, Emrah, Yasemin DEMİR, Barboros ve Barış LEYLEKOĞLU'nun dedeleri; Ahmet GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Ağaççılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Kıbrıscık ilçesi halkından Merhum Hasan Hüseyin ERCAN'ın eşi, Durmuş, Layık ERCAN ve Minta DEMİRCİ'nin anneleri; Fedime ERCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kıbrıscık Merkez Aşağı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası merkez mezarlığa defnedilecektir.

         3- Göynük İlçesi halkından Merhume Leyla İNAN'ın eşi, Fatma HIZAL ve Sadiye MERCAN'ın babaları, İlhan HIZAL ve İlyas MERCAN'ın kayınpederi; Ali İNAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Beşkavaklar mahallesi Öksüz Tekke camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

        Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak