Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Ayrılmak İsteyen Kız Arkadaşını Bıçakladı

Ayrılmak İsteyen Kız Arkadaşını Bıçakladı
  4 Ocak 2018
  Ayrılmak İsteyen Kız Arkadaşını BıçakladıAyrılmak İsteyen Kız Arkadaşını BıçakladıAyrılmak İsteyen Kız Arkadaşını BıçakladıAyrılmak İsteyen Kız Arkadaşını Bıçakladı

         Ayrılmak İsteyen Kız Arkadaşını Bıçakladı
           Bolu'da, kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşı E.Y.'yi (16) karnından bıçaklayarak ağır yaralayan E.Ş. (17), gözaltına alındı.

           Olay, akşam saatlerinde Sarıcalar Mahallesi'ndeki boş bir arazide meydana geldi. Tarlada kanlar içinde yatan E.Y.'i gören bir kişi, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekibi, karnından bıçaklanan E.Y.'yi, ilk müdahalenin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne kaldırdı. Polis, ameliyata alınan E.Y.'yi, erkek arkadaşı E.Ş.'nin bıçakladığını saptadı. Olay sonrası kaçan E.Ş., yaklaşık 1 saat sonra Sağlık Mahallesi'ndeki boş bir arazide yakalandı.

         Gözaltına alınan E.Ş.'nin ifadesinde, kıskandığı kız arkadaşıyla bir süredir bu nedenle tartışmalar yaşadıklarını ve ayrılık noktasına geldiklerini ifade ederek, "Konuşmak için çağırdım. Yine tartışmaya başladık. Benden ayrılmak istedi ve hakaret etti. Ben de dayanamadım, bıçakladım" dediği öğrenildi.

   

  • bolulu146 Ocak 2018 . 16:59

   HÜLYA HAYIRDIR İNŞALLAH BIYIKLI POLİSİ CİLALMIŞ PARLATMIŞSIN HER ZAMAN Kİ GİBİ HAYIRDIR İNŞALLAH TABİKİ GECE VE GÜNDÜZ ONLAR KOŞACAK BENMİ KOŞACAM HERKES ALDIGI MAAŞI HAK EDECEK HÜLYACIK SEN KARİZMA GÖRMEMİŞSİN
  • Elhac Bedri Bolevi5 Ocak 2018 . 12:25

   Ne olacak boluda; İnsanlar ahlak seviyelerini kaybedince ortaya bunlar çıkacak. Kimse kusuru başkasında aramasın herkes önce kendine baksın. Ne devlet ne de polis bu hadisede birinci taraf değildir. Önce Aileler evlatlarına sahip çıkacaklar. Ne kadar seviyesiz ve ahlaksız bir yaşam biçimi içinde boğulduğumuzu bu olanlar gösteriyor. Lütfen kendimize bakalım ve kendimize gelelim aksi halde başımıza daha çoook haller gelir de kimse buna çözüm bulamaz.
  • Hülya bolu5 Ocak 2018 . 00:32

   Boluda ne olaylar oluyor 17 yaşında kizimizi bıçaklamışlar çok üzüldüm bolunun ne olacak hali allahtan bolunun polisi var gece gündüz uykusundan kalkıp resimde gördüm polisimizi bıyıklı olanı saçı dağılmış ama karizma yine on numara hep geçende aynı polisi gördüm haberlerde devletimize herkes güvensin kanunsuz kimse ış yapmasın

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak